svajux

xbox gedimas

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

vot tau ir broliai lietuviai prakiso sugadinta daikta uhhhhh nekenciu tokiu zmoniu :)

bandyk ieskoti ta zmogu is kurio pirkais, jeigu nebus dinges jau kaip i bala, ir bandyk aiskintis geruoju

arba bloguoju, matau pats rankas turi tai gali ir pats pabanyt susitaisyt per forumus ar per google ieskotis

kaip taisyti, paskutinis variantas parduot sugedusi visteik gausi kazkiek lituku, sekmes

p.s. tegu rankos nudziuna tam kas parduoda sugadinta daikta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zmogau, jei parduosi susikta preke zinok gali ir tau kas nors negerai nutikt... Nusipirksi nauja xbox ir greit rrod gali pareit :). As niekam nelinkiu blogo o jei linkiu tai tik ant juoku...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tau ner ko pykti :badmood: matai tu irgi kazkam zapadlo daryt nori parduodamas sugadinta x360.. O gal tam paciam bachuriukui pardave sugadinta ir jis perpardave . Tai kaip tu sakai kas belieka tai gal ir jo mintys tos pacios buvo. Ir jei nori daryt ta pati vadinasi nera del ko ant jo pykt , nes pats esi ne ka geresnis :mellow: O siaip labai durnai padarei , kad per skelbimus pirkai , pritariu tiems kas rase.. Jei pirkt tai tik nauja ( o jie dabar tikrai atpige).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas iš variantų yra nešti pas meistrą, kad vidurius pakeistų, bet nebus pigiai.

 

Na galėjai prieš perkant pažiūrėti atsidaręs kaip vidus atrodo. Dabar jau nelabai ką padarysi, nebent susirastum tą bičiuką ir išsiaiškintumėt viską, bet, manau, jis sakys, kad nieko nežino. Nieko niekam neįrodysi, nebent sąžiningas bičas būtų.

 

Aš irgi savo X'ą dėvėtą pirkau, bet buvo tik mėnesį naudotas, su dokumentais ir garantija, tai nesigilinau. Pardavėjas normalus pasirodė iš bendravimo. Viskas veikia iki šiol. O PS2 pradrožtą esu nusipirkęs, lazeris nusėdęs buvo. Taip kad perkant pagal skelbimą visada yra nemaža rizika, visada reikia stengtis viską, ką įmanoma, patikrinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai irgi pirkau naudota xeon 2007metu pavasario pradzioi, Nezinojau tu RROD'u. Pirkau uz 800lt (nauji kainavo 1500lt, naudoti 1100lt) Nuskilo man. Xboxas buvo naudotas tik 2men ir laike iki 2009m vasaros pradzios. Ir ps2 buvau is skelbimu ziauriai pigiai pirkes (250Lt). Tas irgi iki siol normlei veikia (tik ne pas mane). Tai is skelbimu nevisada yra blogai pirkt, bet x360 is skelbimu db tikrai nepirkciau :badmood:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokie boxai ilgai taip keliauja is ranku i rankas... pas mane irgi buvo toks trumpam apsistojes, dabar net neisivaizduoju kur ji likimas nubloske :badmood::mellow:

 

Ne į temą

P.S. ta edma ir dima cia jus vis siulot visada visiem,nezinau kaip dima,bet tas edma gyvena kazkur giliai giliai aukstuosiuose sanciuose,nezinau ir kas ten iki jo nusigauna. As zinau gera meistra paciam kauno centre, yra jo skelbimas skelbiu.lt ...
Redagavo trX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man buvo tokia pati beda, nusipirkau uz 2 dienu rrod parejo, dariau X-Clampa tai b*b* padejo jis, tai pradejau uzsiiminet ranksluosciu menu, ikaitindavau gerai, palikdavau atvesti ir galedavau pliekt 2 dienas, tada vel rrod ir vel ranksluoscius i darba. :badmood: Taip zaidziau gal 2 menesius. Tada jau 20 min po ranksluosciu rrod rodydavo, taigi pardaviau ji kaip neveikianti dalimis ir nusipirkau pasitaupes, sykart nauja Arcada jasper. Jei nori, kad bent diena veiktu tai sakau daryk su ranksluosciais bairius, parasyk Youtube`i towel trick ir pilna bus ten parodyta, turetu eit kelias dienas jeigu anksciau taip nebuvo daryta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.