OutSider

Smurtinių žaidimų įtaka žmogui

Rekomenduojami pranešimai

Aš netikiu, kad žaidimai gali ką nors padaryti tikram gyvenimui. Aš pats žaidžiu žaidimus nuo 5 metų ir dar niekada negalvojau pasiimt kokia pūška ir ką nors nušaut(nors tokių lochų pažytamų kuriuos prikult gerai reikėtu, tai turiu labai daug).

Gerai ten ant galo žaidimus sulygino su futbolu.

PS: Jack Thompson is a fucking asshole.

Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidziu zaidimus nuo vaikystes, yra namie orinukas, bet negalvoju pasiimt jo ir prasinest pro kaima... Ko tik nezaidziau as, ir SH ir RE ir GTa ir seip visokiu zaidimu. Ir nieko, o man labiausiai ir patinka action. More Blood, More Fun :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

itaka daro viskas kas mus supa vienaip ar kitaip, negalima sakyt kad visiskai neliecia, vien tik kiek amerikoj saudos ju ten, kazkiek smurtine visuomene prisidejo prie to, kad ir filmai/televizija zaidimai/ is esmes be dauzymo saudymo ir pan. reti zaidimai iseina dabar.

asmeniskai tai net nelabai zinau ka pasakyt - nors zaidziu daug tokiu zaidimu, bet dar kazkaip esu normalus zmogus.

 

jeig uzmogus durnas tai zaisk nezaides vistiek taip bus, o protingas atskirs tikrove nuo zaidimu ir zinos kada sustot ir nustot :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurejau ir patiko laida, ir praktiskai viskam pritariu, esi durnas, depresuotas ar dar koks, susaudysi zmones ir be zaidimu.

 

turi galva - jauti skirtuma tarp to kas vyksta ekrane ir realiam pasauly - problemu nebus.

 

Ne į temą

jack thomson - JACKASS!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as zaidimus zaidziu tikrai ilgai ir nepajutau jokios itakos nors zinoma jos bent siek tiek yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mums reikia džiaugtis, kad netapome serijiniais žudikais. O juk yra labai silpnos psichikos žmonių, kuriems reikia labai nedidelio spaudimo, kad jie paslystų. Gal ir sunku tai suvokti, nes patys tokie nesame (tikiuosi), bet pasaulis margas ir visko jame būna.

 

Aš niekuomet neturėjau ketinimų ką nors papjauti/pasmaugti/nušauti/išskrosti, nors ilgą laiką žaidžiau (žaidžiu) žiaurius komp. žaidimus. Mėgaujuosi žiūrėdamas 'Pjūklo' dalis. Bet net į galvą nešovė mintis to realizuoti tikrame gyvenime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziaurus zaidimai mums visiems daro ytaka (daugiau ar maziau). bent jau tiek, kad pasidarom nejautrus matomiems ziaurumams. aisku ta ytaka daro nevien zaidimai. bet amziaus cenzo vistiek turi buti laikomasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau gali paveikt normalaus zmogaus mastancio smegenimis tikrai neturetu paveikti , kad ir kiek jis zaistu , bet yra zmoniu ligoniu kurie tiesiog miega, zaidzia kompiuterinius zaidimus , valgo zaisdami kompiuterinius zaidimus ir pan ... Tiesiog esu skaites kazkur , kad vaikai buna susaudo kanors ar masina pavogia vien del kompiuteriniu zaidimu itakos nors gal patys taip sako , o seip kiek esu girdejas tai pvz kas zaidzia daug zaidimu su masinomis ateityja gerai vairuoja bet nzn tiesa cia ar ne :DD Nes kiek zinau yra ir profesionalus lenktyninkai ant simuliatoriu sedi :help:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pilki atspalviai gerina rega vairuojant tamsoje, gal ta norejai pasakyt. Bet nemanau jog pajaustum milzininska skirtuma.
Redagavo SullenSky

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau jei zhmogus yra de*ilas atsiprashant, tai jam ir gali uzhplaukti ka nors nushauti ar subadyti, ka nors prisizhaidus.. ash zhaidziu daug ivairiu geimu ir kur kraujai tashkosi ir t.t bet kvailos mintys neshauna kad reiktu nugalabyti ka nors ar dar ka nors padaryti negero.. :) kitiems avigalviams uzhtenka Halo palosht ir sugeba tevus su motinomis uzhlenkti :/ nu nzn..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kox kompleksuotas jaunuolis prisidirba ka nors ir po to meto atmazus kad cia jam GTA paskatino nusikalst tai yra kvaila. jei asmenybe susiformavus normaliai, zaidimas tures ne daugiau itakos nei filmai, manau. o psichui kokiam ir be zaidimu gali uzeit noras ka nors nugalabyt. man asmeniskai itakos nedaro, nors as ir nezaidziu tu visu gta stiliaus. idomiau yra visokie questai, labiau loginiai, intelektualus, patinka ir god of war, ninja gaiden II, devil may cry IV, daug ten kraujo, bet taip linksma pakapot priesus be jokiu inirsio priepuoliu ar iasmeninimu, just 4 fun :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.