Magnitas

visa tiesa apie PS3

Rekomenduojami pranešimai

na is interi kaip suprantu tai i ps3 tik demuskes gali atsisiust,o kita visa reiks jau pirkt,cia jum ne xbox360,as tai del to kad tikrai nepirkciau ps3 orgu zaidimu,neperku ir pacios konsoles,kitu atveju tikrai paimciau ps3,bet kol kas

ji nelabai ikandama hakeriam kaip matosi,kita kalba boxas,zaidimu pilna,tik siuskis,visus kuriuos tik gali nusipirkti,gali ir atsisiusti,issikepti sau ir zaisti,o mum zaidejam ko daugiau reikia,aisku zaidimu,ir ka as veikciau su 1,ar 2 ps3 zaidimais,be to HDTV neturiu,o su moniku ps3 nesijungia taip paprastai,na cia sudetingiau biski,zmonem kuriem dar perka teveliai viskas biski paprasciau 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BlodyMan, nesutikti su tavim butu kvaila. Deja, bet turiu kitokia nuomone. Na, pripazinkime, kad net labai prangu tokia konsole isigyti uz tokia ne menka kaina. Bet as tikiu, kad ateityje, gal net ir ne po metu ar dveju, bus nulauztas PS3 nes HDD yra didelis pranasumas tam. Na, isivaizduok, kad bus sukurtas emuliatorius koks. Tada jau bus ir kitas poziuris i sia Konsole. Be to, kas bus po geru metu ar dveju, kai Lietuvaiciai gales isigyti pigesniu siu konsoliu ir tada atsiras kompaktu mainimu. Juk taip ir buvo su PS2 dauguma vartotoju dazniausia ir keisdavosi zaidimas nes moketi uz ji 200lt buvo tikrai brangoka. Na, bent as cia is savo patirties. Aisku, dabar patogiausia jo nepirkti, nes galbut tiek nesiulo jis kiek Xboxas. /// ScalMan, viskas buna nulauziama savu laiku. Taip bus kazkada ir su PS3 be to, dar geriau, kad Xboxas yra savotiskai nulauztas. Ta prasme, kad i ji galima deti "Keptus" zaidimus. vadinasi hakeriai susitelks i viena konsole. Pirma buna nulauzimas. Tada eina info pirkimas ir pardavimas. po kiek laiko atsiranda zmogus, kuris atiduoda sia informacija kitiems. Beje, turiu begale PS2 originalu kompaktu. Juos galima buvo isigyti pigiai. Ebay ir kituose internetinese svetaines. Net zaidimu salonuose (Anglijoje) galima isigyti originalu kompakta uz 4£ tai tikrai pigiau grybo. Aisku toks atstumas, gyvenant Lietuvoje, yra gan didelis. Galbut bus staigus atpigimas kompaktu ir jie bus ikandami PS3 turetojui. Na, o statant PS3 VS Xbox'a, Xboxas laimi kolkas.. Bet tik del to, kad jis pasiulo kolkas daugiau. Beje, dar vienas klausimas. O kokio tv reikalauja Xboxo konsole? Senesne versija ir naujausia? Atsakykit i klausima ir tada kaika pasakysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant visų konsolių geriausia DIDELIS HDTV,net ant PS2 vaizdas ir grafika visai kita, jei dar laidą gerą nusiperki tai išvis būna krūta, tai tas pats ir ant Xbox'o, jei telikas turi full HD ir yra didelis tai vaizdas geresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Azotai, apie vaizdo kokybe, manau, jau padejai taska. Bet dar noriu pasakyti. Is savo turimu triju zaidimu galiu pasakyti, kad net ant tokio tv kaip: Kineskopo, labai skiriasi zaidimo grafika. Vieno is tu zaidimu grafika - tobula, o kito - prastesne. Taip, HD pakelia zaidimo kokybe, bet neklaidinkime zmoniu, kad kampuoto zaidimo spragas uzpildys geresnis telikas. pvz. Turejau galimybe zaisti geros kokybes, gerai padirbetu zmoniu gaminiu. t.y. Zaisima ant PS2, o tv buvo LCD. Atsivezes zaidima namo tikrai nepamaciau didelio skirtumo. Todel cia labai priestaringos mintis. Galbut kai turesiu galimybe suzaisti tuos zaidimus ant HD tv tai tada jau sutiksiu su tavim ir eisime gerti Colos. :D Na, o pakolkas man pakanka ir Kineskopo teikiamo vaizdo. O kai bus galimybes bus ir HD. Na, o kolkas reikia dziaugtis, kad tokie dalykai kaip tv isviso yra. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na oficialiai tai ps3 reikalauja HDTV arba kineskopo,o boxas turi ir vga laida dar,bet siaip tai yra isleisti converteriai kur ir ps3 gali jungt i vga jungti,na rasiau apie tai jau,tai va,na nenoreciau jungt prie kineskopo vis del to nei boxo nei ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien ir as nusipirkau PS3 :D. Parasysiu irgi ispudzius truputi veliau. O su PS3 networku paprasciau nebuna, ikisau nuo kompo interneto laida i ps3, per nustatymus padariau kad jungtis per laida ir ciki viskas veikia. Yra kelios demo, keli traileriai. Nuvyle biski tiek kad ju mazai.

EDIT: Pas mane salionas su virtuve sujungta, nu tai gaunasi didelis kambarys, jeigu atidarytas vienas langas tik neimanoma but patalpoje labai karsta.. Ijungtas 107 istrizaines tv, PC ir ps3. (cia gal ne i tema) Bet labai daug karscio eina nuo ps3...

Sveikinu su ps3 :P ... Tik nereikia bijoti , kad ps3 perkais , laikiau ji ijungta ne viena para karsciausiom dienom ir nieko , o tai kad is ps3 eina karstas oras reiskia , kad karstis gerai nuvedamas is konsoles ir ji pati tiek neikaista. Siaip tikriausiai esi susikures tik europini ps account'a , kaip visada europai duodama maziausiai visko ir demo ir treileriu. Dar yra US ir JP account'ai , ten visko trigubai daugiau , jungis ir megaukis ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu su ps3 :D ... Tik nereikia bijoti , kad ps3 perkais , laikiau ji ijungta ne viena para karsciausiom dienom ir nieko , o tai kad is ps3 eina karstas oras reiskia , kad karstis gerai nuvedamas is konsoles ir ji pati tiek neikaista. Siaip tikriausiai esi susikures tik europini ps account'a , kaip visada europai duodama maziausiai visko ir demo ir treileriu. Dar yra US ir JP account'ai , ten visko trigubai daugiau , jungis ir megaukis ...

Dekui. Nebijau kad perkais, cia gi Playstation :D. Tik siaip karsta kambaryje buna, kai viskas sujunkta. Nezinojau apie tuos skirtingu regionu accountus, pabandysiu veliau :D

Dabar buvau parduotuvei pardaviau Resistence: fall of man. Nelabai patiko, tai nusipirkai ninja sigma ;) Visai patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zino ar Lietuvoje galima nusipirkti kabeli, kad butu galima prijungti Playstation 3 prie LCD monitoriaus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Holdem, geras. Sveikinu isigijus. Na, negaila buvo tiek moketi uz konsole? Beje, kokia pati kaina buvo? O apie ispudzius butinai papasakok. Bus idomu pasiskaityti. O del karscio.. Pas mane tas pats. Kazkokia nesamone. Lyg vesintuvai neausintu normaliai. Nezinau kodel taip yra. Kartais pasidaro baisu, kad jis ims ir uzsiliepsnos. Na, bet gal yra padarytos tam tikros izolecios nuo temperaturos. Beje, kai ka naujo atrasi butinai parasyk. :D

Dekui. Gaila tikrai nebuvo :] Mokejau 720 Eur (2476.8LT), bet gavau: 1 Konsole, 2 controller'ius, 2 zaidimus, 2 filmus, hdmi kabeli, blu-ray remote control(distancini). Na apie tuos ispudzius tai nzn, gal parasysiu uz 10 dienu, kai turesiu nauja tv su full hd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galeciau prijungti Playstation 3 prie savo monitoriaus naudojant XCM 1080p VGA box jai pas mane ant monitoriaus DVI jungtis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galeciau prijungti Playstation 3 prie savo monitoriaus naudojant XCM 1080p VGA box jai pas mane ant monitoriaus DVI jungtis?

buna tokie perejimai DVI-VGA o is monitoriaus istempsi nebent 1024p nebent turi hd monika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Azotai, apie vaizdo kokybe, manau, jau padejai taska. Bet dar noriu pasakyti. Is savo turimu triju zaidimu galiu pasakyti, kad net ant tokio tv kaip: Kineskopo, labai skiriasi zaidimo grafika. Vieno is tu zaidimu grafika - tobula, o kito - prastesne. Taip, HD pakelia zaidimo kokybe, bet neklaidinkime zmoniu, kad kampuoto zaidimo spragas uzpildys geresnis telikas. pvz. Turejau galimybe zaisti geros kokybes, gerai padirbetu zmoniu gaminiu. t.y. Zaisima ant PS2, o tv buvo LCD. Atsivezes zaidima namo tikrai nepamaciau didelio skirtumo. Todel cia labai priestaringos mintis. Galbut kai turesiu galimybe suzaisti tuos zaidimus ant HD tv tai tada jau sutiksiu su tavim ir eisime gerti Colos. :D Na, o pakolkas man pakanka ir Kineskopo teikiamo vaizdo. O kai bus galimybes bus ir HD. Na, o kolkas reikia dziaugtis, kad tokie dalykai kaip tv isviso yra. :P

Nu jo jei žaidimas grynas š**** tai joks HDTV jo nepataisys, bet aš kalbu apie gerai atidirbtus žaidimus (aš elektomarkt'e F-1 06 metų ant didžiulio teliko žaidžiau tai vaizdas ir grafika UNREAL palyginus su PS2.

 

Pabandyk su geresniu laidu ant LCD (HDTV) su PS2 pažaist ir tada pakeisi nuomonę :wink: .

 

P.S. Magnitai, iš kokio tu miesto?

P.S.S. Cola neblogai skamba :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane HD monikas, tai apsimoketu jungti Playstation 3 prie HD moniko su dvi jungtim?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane HD monikas, tai apsimoketu jungti Playstation 3 prie HD moniko su dvi jungtim?

Apsimokėtų jungt ant HDTV teliko, bet HD monikas irgi nebloga išeitis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane HD monikas, tai apsimoketu jungti Playstation 3 prie HD moniko su dvi jungtim?

na jei neturi HD teliko tai aisku apsimoketu jungt prie moniko,ir nesvarbu ar 720p ar 1080p palaikys ,mazai tu zaidimu palaiko ta full HD o dar ant moniko tai isvis to skirtumo nepamatytum,as tai jungciau prie moniko,siaip pasiziurek youtubej apie HDfury daikta,jis jungiasi tiesiai prie HD moniko manau per DVI butent,tai cia butu geresnis variantas gal,siaip yra juk perejimai is HDMI i DVI bet pagal viska prietaisas turi palaikyti HDCP ,o su HD fury gali jungti ps3 prie bet kokio moniko kuris ir nepalaiko to HDCP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.