snaiperr

windows dvd maker

Rekomenduojami pranešimai

tai vat susiduriau su tokia problema kai nusipirkau kompa windowsai buvo nauji legalus tik as istryniau daug nereikalingu programu o dabar prireike windows dvd maker programos meginau is MS parsisiiust bet man ten kazkokia nesamone atsiuncia ir nieko neina istaliuot googlinau taip pat bet tas pats sh.... tai norejau pasidomet gal kas is jusu zino kaip butu galima susigrazint windows dvd maker arba is kur parsisiut kad butu normalus install failas? dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne ne ne movie maker visai kas kita man reikia dvd maker nors siaip jie kazkuo susije bet veikimo principas yra visai kitoks dvd maker yra toks dalykas kai su juo gali ikelt filma dvd ripa ir jin perkonvertuoja ir iraso i dvd diska kaip dvd filma ir veika jin labai geru greiciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu turi ta windows diska? jei turi tai paieskok paciam jame tos programos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne pas mane viskas buvo tarp hdd ir kaip viska pratryniau tada pasidariau recovery disca tai dabar turiu dvi iseitis pirma kazkaip gaut is intero dvd maker programa arba daryt recovery bet reikia daryt pilna recovery o as to nenoriu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyt per emule paieskot ten tikrai turetu but.

Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyt per emule paieskot ten tikrai turetu but.

dekui pasinaudojau apexdc++ ir radau uzteko tik iconos pasirodo nebuvau iki galo pratrynes :) dekui uz pagalba :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.