Vytautasxp

Ps2 (keistas garsas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki snd ijungus ps2 ir atidarant cd-roma girdisi toks traskejimas. zemiau idejau video su tuo garsu. Gal kam taip buvo?

garsas.rar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki snd ijungus ps2 ir atidarant cd-roma girdisi toks traskejimas. zemiau idejau video su tuo garsu. Gal kam taip buvo?

Panashu, kad bus stalciuko atidarymo dantraciai sudile ir prasisukineja atsidarant i pabaiga. Ishsiardyk ir pamatysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei ir taip is kur ju gaut tada butu galima?

 

Na va buvau issiardes, tikrai tie dantratukai. Is kur ju gaut butu galima kad pakeist?

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei ir taip is kur ju gaut tada butu galima?

Kad ir pas mane :dwn:

Rashyk i PM ir gal ka sutarsim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai vat istiko dbr kitoke beda, kai idedi zaidima i ps2 fatas 4 versija atrodo jei turi reiksmes pradeda sukti zaidima ir girdisi toks keistas garsas lyg spyruokles atmetymas. Viskas prasedejo kai buvau nuemes virsu prapusti dulkems. Dabar nuemes virsu idejau diska ir ten matosi toke raudona lempute ir ji sokineja taip pirmyn atgal kartu su tuo garsu. Gal kam buvo taip? Rytoj idesiu video gal bus kiek aiskiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai vat istiko dbr kitoke beda, kai idedi zaidima i ps2 fatas 4 versija atrodo jei turi reiksmes pradeda sukti zaidima ir girdisi toks keistas garsas lyg spyruokles atmetymas. Viskas prasedejo kai buvau nuemes virsu prapusti dulkems. Dabar nuemes virsu idejau diska ir ten matosi toke raudona lempute ir ji sokineja taip pirmyn atgal kartu su tuo garsu. Gal kam buvo taip? Rytoj idesiu video gal bus kiek aiskiau.

greiciausiai reikia patept strypelius ant kuriu pamautas lazeris, man panasiai buvo patepiau ir garsas dingo, tik netepk su ALIEJUMI!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stai kaip atrodo:

raudona sviesike yra lazeris, bandyk nuvalyt dulkes nuo lazeriu ir patept strypelius ant kuriu pamautas lazeris, tik netepk su aliejumi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuo patept?

as tai nusipirkau grafitinio tepalo skirto apkrovos mechanizmams, turetu buti visose elektronikos parduotuvese, kainuoja nedaug 1-3 lt, kiekis taip pat nedidelis, nzn gali bandyt patept su lyditais taukais jei turi, arba su salidoliu, nieko kito as neismastau, tik netepk su aliejum, nes geriausiu atveju padirbs gerai keleta dienu paskui aliejus prades stingt, o tada prades visas mechanizmas strikt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet cia manai kad tikrai tame esme sakau viskas pradejo darytis kai buvau nuemes virsu pacio ps2.

 

kagi pradejo isvis nebenuskaityti disku idejus diska pasakuka pasuka ir nustoja arba ismeta wrong format ta raudonam fone arba disc read error. Atjungus konsolei matinima ir vel pajungus is naujo nuskaite cd ir dvd diskus. Bet uzeina pradeda vel atsirasti tas sokinejimas toks ir viskas nebekrauna, jei ka loadint pradeda arba labai ilgai loadina. Ir taip be perstojo kartais nuskaito kartais ne. Uzeine nieko net neskaito. Kame galetu buti beda?

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet cia manai kad tikrai tame esme sakau viskas pradejo darytis kai buvau nuemes virsu pacio ps2.

 

kagi pradejo isvis nebenuskaityti disku idejus diska pasakuka pasuka ir nustoja arba ismeta wrong format ta raudonam fone arba disc read error. Atjungus konsolei matinima ir vel pajungus is naujo nuskaite cd ir dvd diskus. Bet uzeina pradeda vel atsirasti tas sokinejimas toks ir viskas nebekrauna, jei ka loadint pradeda arba labai ilgai loadina. Ir taip be perstojo kartais nuskaito kartais ne. Uzeine nieko net neskaito. Kame galetu buti beda?

supranti jeigu lazeris pradeda strigineti jis nebespeja laiku nuskaityti informacijos is disko todel nebenuskaito, o tas garsas tai cia del to kad stringa, juk kai durys nepateptos buna tai juk garsas irgi keistas ir durys stringa :thumbsup4:, nu nzn seip bandyk tept man padejo kai leido tokius pat garsus, as kai valiau savo ps2 lazery netycia nubraukiau tuos strypus, nes buvo aplipe dulkemis, o po tomis dulkemis buvo tepalas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man lygei tapati beda ilgai krauna garsas stringa ir nenuskaito disku, galvoju tvarkyt reik nest , nu vytautai ar tau padejo kai pavalei ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok nieko nedariau ten nuemiau bijau kist nagus :) bet pastebejau toki dalyka, ta beda buna jei ijungus konsole pirma idedu gt4 dvd diska. Ijungus idedu bet koki kita geima ir eina. Veliau pastebejau dar kaika, pas mane lazeris nenueina iki pat galo, tai yra zaidimus iki puse ar ciut virs puse dvd skaito puikiai, bet idejus zaidima kur yra pilnas dvd ir atejus laikui kazka skaityt ir tolimosios vietos viskas pradeda puliuot atsiranda tas sokinejimas, nors pvz idejau gow2 dvd ir puikiai eina :) tai vat nzn net manau nk pats nedarysiu, tik pastebejau tai kad uzeina neima nei vieno geima, buvo tik viena kart. Dbr ima visus zaidimus isskyrus gt4, gal pabandysiu persirasyti diska, bet nemanau kad jo kalta nes ant disko aplamai nei vieno ibrezimo grynai kaip naujas.

 

P.s viska labaiai sumaliau, teks ilgai pasifruot :)

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.