scalman

Myst

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

Published by: Hoplite Research

Developed by: Hoplite Research

Release Date: July 16, 2009 EU ??

Genre: Adventure

Also Available On: Saturn, 3DO, Jaguar CD, PlayStation, PC, Macintosh, CD-i, LaserActive, Pocket PC, Nintendo DS

An edition of the long-running adventure/puzzle series for the handheld system. Alone on a mysterious island, you set out to explore its grandeur and mystery. Here a chilling tale of intrigue and injustice, defying all boundaries of space and time, is being told. Quickly, though, it becomes clear every action can somehow help unfortunate individuals trapped somewhere in a parallel dimension. For this PSP version, the developers have adding bonus content in the form of new adventure scenarios, as well as updating the game's visuals for the PSP's widescreen format.

na Myst manau pristatinet niekam nereikia,cia tiktai perdirbta sena pirmo myst versija PSP,taciau bus ir kazkas naujo,kazkokie bonusai,taigi gal ir visai idomu toki zaidima ismegint ant psp ekrano,nes kazkaip nepamenu kad tokio tipo zaidimu psp turetu.

Ne į temą

siustis yra LM, uzima beveik 1GB suspaustas i cso
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad yra seniau jau sitos serijos kazkas ant PSP, draugas lygtais lose.. toks "click adventure"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad yra seniau jau sitos serijos kazkas ant PSP, draugas lygtais lose.. toks "click adventure"

man irgi atrodo kad jis turetu buti 2006 metu,bet dabar radau siustis lm ir prisiminiau ji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.