Charisma

Reikia pagalbos

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki , eilini karta man prireike jusu pagalbos, tj vat problema mano: Neseniai gryzau prie senesnio tv, sakydamas senesnio turiu omeny CRT , tv pilnas pavadinimas Toshiba 28Z47B , jis yra Wide ir Flat screen'as. tj wa pasijungiau as ant jo PS3 ir vaizdas yra super puikus jai esu pajunges ant 4:3 vaizdo , bet kj tik perjungiu i 16:9 tj tada sakes vaizdas toks susiliejas , pvz kj buna prie ps3 avataro komentaras tj su 4:3 puikiausiai gali viska iskaityt o su 16:9 beveik nieko, tas pats ir su 360 yra jai ant widescreen pajungi vaizdas tjp pat isiliejas , ka tik pastebejau dar viena dalyka jai ant TV video nustatymus perjungiu nuo PAL ant NTSC tada vaizdas ir su 16:9 puikus bet spalvu nera.... Gal kas kokiu ideju turit ?

 

 

 

 

nejaugi niekas jokiu ideju neturit?

Redagavo Charisma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki , eilini karta man prireike jusu pagalbos, tj vat problema mano: Neseniai gryzau prie senesnio tv, sakydamas senesnio turiu omeny CRT , tv pilnas pavadinimas Toshiba 28Z47B , jis yra Wide ir Flat screen'as. tj wa pasijungiau as ant jo PS3 ir vaizdas yra super puikus jai esu pajunges ant 4:3 vaizdo , bet kj tik perjungiu i 16:9 tj tada sakes vaizdas toks susiliejas , pvz kj buna prie ps3 avataro komentaras tj su 4:3 puikiausiai gali viska iskaityt o su 16:9 beveik nieko, tas pats ir su 360 yra jai ant widescreen pajungi vaizdas tjp pat isiliejas , ka tik pastebejau dar viena dalyka jai ant TV video nustatymus perjungiu nuo PAL ant NTSC tada vaizdas ir su 16:9 puikus bet spalvu nera.... Gal kas kokiu ideju turit ?

nejaugi niekas jokiu ideju neturit?

ant ps3 video nustatymu parink 16:9,ir ziurek kaip pasikeis vaizdas,nes tu dabar kaip manau ant ps3 parinkes 4:3,o ant teliko perjungi i 16:9,tai aisku kad š**** gausis.reikia ant pacio ps3 pakeist i 16:9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant ps3 video nustatymu parink 16:9,ir ziurek kaip pasikeis vaizdas,nes tu dabar kaip manau ant ps3 parinkes 4:3,o ant teliko perjungi i 16:9,tai aisku kad š**** gausis.reikia ant pacio ps3 pakeist i 16:9

tame ir bajeris pas mane ant tv neina pakeisti 4:3 ar 16:9 , ant tv ten kazkoks auto bajeris yra ijungtas ir kj as ant ps3 i 16:9 pakeiciu jis ten sublyksi ir sureguliuoja viska bet vistiek atrodo baisiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.