audriuxas

lite-on perflashinimas

Rekomenduojami pranešimai

as nesuprantu kam tau tos versijos juk cia isimeti savo CFW i folderi kai susikuri iprep usb ir viskas

Nu as ta puikai suprantu, bet pagalvojau kad ta errora meto del fw ir softo nesuderinamumo ar kazko panasaus.. Nes skaitinejaus forumus ir raso jog su iprep LT neisirasysi pokolkas, tai ir klausiu ar sita versija kuria davei leis man irasyt 1.61

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as ta puikai suprantu, bet pagalvojau kad ta errora meto del fw ir softo nesuderinamumo ar kazko panasaus.. Nes skaitinejaus forumus ir raso jog su iprep LT neisirasysi pokolkas, tai ir klausiu ar sita versija kuria davei leis man irasyt 1.61

tu pasileisk iprep ir tada daryk viska pagal toturial nes matau kad dar nemazai ko nedaskaites esi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu pasileisk iprep ir tada daryk viska pagal toturial nes matau kad dar nemazai ko nedaskaites esi

Matai pas mane nera reikiamo chipseto, tad is draugu tenka skolintis pc, o pasiskolinus nepavyksta nusiflashint.. Ir nebezinau ka ten daskaityt reikejo kai man tuos bad commandus mete, jei viska dariau pagal instrukcijas :D Visvien dekui, ryt teks vel pasiimt is draugo pc ir bandyt su tavo duotuoju iprep, tikiuos suveiks sy kart :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai pas mane nera reikiamo chipseto, tad is draugu tenka skolintis pc, o pasiskolinus nepavyksta nusiflashint.. Ir nebezinau ka ten daskaityt reikejo kai man tuos bad commandus mete, jei viska dariau pagal instrukcijas :D Visvien dekui, ryt teks vel pasiimt is draugo pc ir bandyt su tavo duotuoju iprep, tikiuos suveiks sy kart :D

megink nes cia vienam forumieciui per iprep susitvarke tik jam poto pats xboxas kazko nebeklause dvd romo o siaip meistrai uz kokiu 70lt sutvarko sia problema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

megink nes cia vienam forumieciui per iprep susitvarke tik jam poto pats xboxas kazko nebeklause dvd romo o siaip meistrai uz kokiu 70lt sutvarko sia problema

O tai kame problema buvo kad nebeklause? Cia nuo to iprep ar sutapimas koks?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal uzitrumpino kazkas nes man irgi taip buvo tai stalcius isvaziuodavo ir viskas daryk ka nori vistiek isvaziuoja nes be ck3 dirbau tai vat tokios pasekmes buvo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada vadinasi ck3 sugedo o lemputes dega normaliai? ant melynos isjungta? nes raudona tai mode b yra

Pas mane CK3 be lempuciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane CK3 be lempuciu

su testeriu pasitikrink ar ateina srove iki mygtuko nes jei ne ck3 nusprogo tai gal mygtukas tada nebeveikia

nes man kai sudege ck3 nusiunciau jiem atgal ir uz 7£ man jie atsiunte nauja ck3 su visais priedais ir laidais ir dar naujasni atsiunte nei as jiem buvau nusiuntes viskas uztruko 4d darbo bet esu ziauriai patenkintas ju servisu

Redagavo snaiperr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, turiu dar viena klausima :) Ar iXtreme LT paleidzia patchintus zaidimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, turiu dar viena klausima :) Ar iXtreme LT paleidzia patchintus zaidimus?

Ne į temą

net nzn niekad nedariau patcho ant zaidimu bet manyciau kad nepaleis nes tada banas ant live butu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

snaiperr, pabandziau su tavo duotuoju iprep, atrode kad kazkas vyksta, bet roomas visvien nereguoja... Po to del idomumo pabandziau atjunges rooma padaryt ta pacia procedura, ir man velgi ismete success nors viskas buvo atjungta :/ Kazkas ne taip su to softo failais, na o kur pries tai naudojau ta naujausia iprep softa is oficialaus psl tai manau, kad uzinstaliavus failus i flash kai kuriu truksta todel gaunu bad command zinute, nes dbr pvz su tavo ikeltais failais yra tarkim fixl.bat ir todel nemeta bad command'o, taciau kaip ir minejau ar su room ar be jo visvien gaunu success zinute ir kad irase fw is backup folderio..

 

EDIT: Tiek to pavyko atgaivint ir ikist LT su dosflasheriu :lol: Dekui sniperr, redcat ir rlevin uz pagalba :(

Redagavo Samadielka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar klausimas dėl perflashinimo:

 

Pagal JF gidą:

After pressing yes and during the sequence of dots shown below, switch drive Power Off then On - ONCE.

 

Aš tai turėčiau padaryti atjungdamas/įjungdamas DVD-ROM'o maitinimą (juodas kabelis jo "užpakaly") ar išjungdamas/įjungdamas patį Xbox'ą?

 

Ačiū!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar klausimas dėl perflashinimo:

 

Pagal JF gidą:

After pressing yes and during the sequence of dots shown below, switch drive Power Off then On - ONCE.

 

Aš tai turėčiau padaryti atjungdamas/įjungdamas DVD-ROM'o maitinimą (juodas kabelis jo "užpakaly") ar išjungdamas/įjungdamas patį Xbox'ą?

 

Ačiū!

rom'o maitinima. Ta kur su baltais galais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.