toomcia

wii motion plus

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kas jau isigijote Wii Motion Plus prieda, kuris dar tiksliau atkartoja judesius? Ar pasiteisino? Ar verta toki isigyti? Ar didelis efektas?

 

Nuotrauka

 

 

Nuotrauka

Redagavo toomcia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ash pirksiu neuzhilgo, manau kad bus geeras daiktas, tik teks palaukti kol kurejai prades ant jo kurti gerus geimus ^_^ ypac laukiu RED STEEL 2 ir jis supportins Motion Plus ^_^ gal net ir No more heroes 2 supportis (ka gali zinoti) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ash pirksiu neuzhilgo, manau kad bus geeras daiktas, tik teks palaukti kol kurejai prades ant jo kurti gerus geimus :D ypac laukiu RED STEEL 2 ir jis supportins Motion Plus :D gal net ir No more heroes 2 supportis (ka gali zinoti) :)

Sunui gal pries menesi nupirkau(is Amazon dar su isankstiniu uzsakymu), turbut pirmas Lietuvoje :), jam patinka, ypas sports resort, kituose bande, geriau, bet nieko ypatingo.

Jei kam ydomu - konsole su D2E cipu, cipavau su Wiikey2, sistema updeitino iki 4.1(motion plus reikalauja), viskas veikia.

Redagavo jolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme tau chipo firmware reikejo updatint ar pacio wii firmware?

Kaip manot su d2b cd romo chipu, naujausia yaosm versija, viskas turetu eit puikiai, kalbant apie wii motion plus?

Redagavo toomcia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta prasme tau chipo firmware reikejo updatint ar pacio wii firmware?

Kaip manot su d2b cd romo chipu, naujausia yaosm versija, viskas turetu eit puikiai, kalbant apie wii motion plus?

Taip :D Pats turiu D2B su YASOM ir 4.1 ( ar 4.0, nepamenu) versiją :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O del to wii motion plus reikalingo update, tai tas update chipo ar pacio wii? Ieskojau 4.1 yaosm, bet kolkas naujausia maciau tik 3.2 final. Gal ko nerandu :thumbsup4:

Redagavo toomcia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wii motion plus paciam Wii nieko neduoda, zaidimai ji atpazina taigi, Wii Sports Resort ar dar kuri kita zaidima kuris palaiko WM+ gali zaisti nors ir su 3.2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wii motion plus paciam Wii nieko neduoda, zaidimai ji atpazina taigi, Wii Sports Resort ar dar kuri kita zaidima kuris palaiko WM+ gali zaisti nors ir su 3.2

As taip negarantuociau, nors sunus zino geriau, bet dabar jo nera. Man rodos sake be sistemos update nepazaisi, bet gal as nepamenu, nelabai man rupi :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

be 'sistemos update' nebus SD menu kur "tipo" galima zaisti is SD korteles zaidimus. System menu pats nieko neturi, viska valdo IOS, taigi jei kuris zaidimas nepasileidzia tai tiesiog truksta reikiamo IOS kuris buna pridetas su zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai irgi kazkaip atrodo, kad cia tarp pats zhaidimas turi tai supportint, o ne update nors ir pats update tarp zhaidimo yra, na nieko, kai gausiu M+ patestuosiu, o juk ta nelemta update galima laabai lengvai ish geimo pashalint :( nes man asmenishkai nepatinka tas new update (nes kiek zinau homebrew nebeveikia) ar tai tiesa? ar jau ishleido kokia nesamone kad jau ir jie veiktu? nors shiaip labai tingeciau vel irashineti tas nesamones visokias (pas mane tai 3.2E)+ visokie nauji Cios..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai irgi kazkaip atrodo, kad cia tarp pats zhaidimas turi tai supportint, o ne update nors ir pats update tarp zhaidimo yra, na nieko, kai gausiu M+ patestuosiu, o juk ta nelemta update galima laabai lengvai ish geimo pashalint :( nes man asmenishkai nepatinka tas new update (nes kiek zinau homebrew nebeveikia) ar tai tiesa? ar jau ishleido kokia nesamone kad jau ir jie veiktu? nors shiaip labai tingeciau vel irashineti tas nesamones visokias (pas mane tai 3.2E)+ visokie nauji Cios..

 

jei kalbi apie 4.1 update tai po jo veikia visi homebrew

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jum idejus wii sport resort diska iskart paleidus zaidima prase updatint, ar tik tada kai prijunget wii motion plus? Ir kaip updatinot, is disko ar prisijunge prie interneto?

Siuo metu pas mane 4.0E versija, idejus wii sport resort diska updatint nepraso, wii motion plus priedo kolkas neturiu, bet greit gausiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu wii softmodintas ne su cioscorpu niekados neprasys updeitu, ju net nebutina removinti, jei hardmodintas tai gali ir isimti jei nenori updatinti is disko, taip pat dar galiu pasakyti be neogamma launcherio nepaleis niekas, nes reikia naudoti alt dol metoda ir paleisti pirma filmuka kuris parodo kaip reikia uzsimauti ta prieda, veliau galima paprastai leisti. Pats neturiu wm+ bet jau viska patikrinau ir be jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.