andriuskaun

naujas cd romas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki visi. gal galite man padeti. nusprogo mano boxo cdromas philips litleone, atsisiunciau nauja per ebay isardziau boxsa pasikeiciau cdroma ir laimingas galvojau zaisiu sau ,o pasirodo ne !!!!!!!!!!! idedu oreginalius zaidimus ,o man meta tik dvd funkcijas prasukti,pauze ir t.t. patarkit prasau ka daryti???? esu airijoje tokio kaip meistro cia nelabai zinau. ka man daryti su mano boxsu ????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tau reikia gauti rakta kuris buvo sename cd rume ir ji irasyti i nauja tada jis veiks normaliai jei jo neistrauksi tai xboxas yra tik dvd grotuvas arba galesi zaisti tik arcade zaidimus kurie yra harde

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tau reikia gauti rakta kuris buvo sename cd rume ir ji irasyti i nauja tada jis veiks normaliai jei jo neistrauksi tai xboxas yra tik dvd grotuvas arba galesi zaisti tik arcade zaidimus kurie yra harde

aha reikia gauti rakta,o kaip ji gauti ir su kuo ji isgauti ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi. gal galite man padeti. nusprogo mano boxo cdromas philips litleone, atsisiunciau nauja per ebay isardziau boxsa pasikeiciau cdroma ir laimingas galvojau zaisiu sau ,o pasirodo ne !!!!!!!!!!! idedu oreginalius zaidimus ,o man meta tik dvd funkcijas prasukti,pauze ir t.t. patarkit prasau ka daryti???? esu airijoje tokio kaip meistro cia nelabai zinau. ka man daryti su mano boxsu ????

o ka reiskia dvd-rom'as nusprogo ? tiesiog viena diena nebeveike ? ar tik nustojo skaityti/prastai skaite zaidimus ?

na bet kuriuo atveju reikes issitraukti rakto, tam tikslui reikes ck3 lite (galima ir paciam pasidaryti)+probe - tikrai rasi per google kokiam uk shop'e, o kai jau turesi viska, tai skaityti tutorial'us ir jungti prie PC, jei pc nematys tavo dvd-rom, tai vadinasi arba kazkoks mechaninis gedimas/kazkas nudege, arba fw susigadino...

arba ieskoks meistru xbox scene

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip jeigu liteonas jau buvo nufleshintas tai nebutinas CK3 pasijungi nuo boxo maitinima pasijungi prie pc pasijungi sata atsidarai iki puses stalciu cd rumo isijungi jungle flasher pasirenki DVDkey 32 ir spaudi Dummy from iXtreme ir fleshini savo nauja cd ruma su tais duomenim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip jo jei buvo flashintas tai be problemu issitrauks key be CK3 ir probe o poto nusipirks koki benq dvd roma padarys spoofinga ir viskas zaidi sau i sveikata :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.