Fisherman

PS2 slim vibracijos problema

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki mano ps2 slim dingo vibracija. Čia tikrai ne pultai kalti, nustatimuose tikrai įjungta būna. Gal kas nors yra susidures su šia problema? Modelis SCPH- 77004

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mant kai anksciau turejau ps2 buvo dingus vibracijo , bet tiesiog pazaidziau kokias 3 dienas ir vel atsirado ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir sena tema prikeliau,bet gal kam pagelbes ;)

 

Greiciausiai,kad perdege vienas is saugikliu esantis ant PS2 motinines plokstes

ir dabar tas saugiklis nebepraleidzia elektros sroves.

Jis vadinas PS7 - susijes su pultu vibracija. (PS7 buna parasyta ant motkos,salia to saugiklio)

 

Yra du variantai: nesti pas meistra,arba bandyti sutvarkyti paciam

Uz sugadintas konsoles neatsakau :)

 

Pirmiausiai PS7 saugikli reiktu patikrinti su multimetru (elektros laidumui,varzai matuoti skirtu irenginiu) ir isitikinti ar tikrai tas saugiklis nebepraleidzia elektros sroves-perdege.

Jei perdege,tuomet geriausiai ji butu pakeisti/perlituoti kitu sveiku saugikliu, arba is naujo padaryti kontakta tarp dvieju to PS7 metaliniu galu/kontaktu

(su lituokliu palyditi truputi metalo ant saugiklio virsaus,arba sujungti su laiduku-labai smulkus darbas)

Atlikus tokia operacija pulto vibracija turetu vel veikti be problemu.

Jei PS7 saugiklis nera perdeges,tuomet beda su pultu vibracija slypi kazkur kitur ir prie PS7 lysti nereikia.

Lituojant taipogi reikia atsargumo,kad netycia neprisilituotu koks nereikalingas kontaktas.

 

Man paciam buvo dingusi pultu vibracija,bet su lituokliu sujungus to PS7 saugiklio kontaktus,viskas susitvarke-pultu vibracija sugrizo/viskas veikia be prob.

Multimetro pats tuo metu neturejau,todel spejau,kad PS7 buvo perdeges ir atspejau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir sena tema prikeliau,bet gal kam pagelbes :)

 

Greiciausiai,kad perdege vienas is saugikliu esantis ant PS2 motinines plokstes

ir dabar tas saugiklis nebepraleidzia elektros sroves.

Jis vadinas PS7 - susijes su pultu vibracija. (PS7 buna parasyta ant motkos,salia to saugiklio)

 

Yra du variantai: nesti pas meistra,arba bandyti sutvarkyti paciam

Uz sugadintas konsoles neatsakau :)

 

Pirmiausiai PS7 saugikli reiktu patikrinti su multimetru (elektros laidumui,varzai matuoti skirtu irenginiu) ir isitikinti ar tikrai tas saugiklis nebepraleidzia elektros sroves-perdege.

Jei perdege,tuomet geriausiai ji butu pakeisti/perlituoti kitu sveiku saugikliu, arba is naujo padaryti kontakta tarp dvieju to PS7 metaliniu galu/kontaktu

(su lituokliu palyditi truputi metalo ant saugiklio virsaus,arba sujungti su laiduku-labai smulkus darbas)

Atlikus tokia operacija pulto vibracija turetu vel veikti be problemu.

Jei PS7 saugiklis nera perdeges,tuomet beda su pultu vibracija slypi kazkur kitur ir prie PS7 lysti nereikia.

Lituojant taipogi reikia atsargumo,kad netycia neprisilituotu koks nereikalingas kontaktas.

 

Man paciam buvo dingusi pultu vibracija,bet su lituokliu sujungus to PS7 saugiklio kontaktus,viskas susitvarke-pultu vibracija sugrizo/viskas veikia be prob.

Multimetro pats tuo metu neturejau,todel spejau,kad PS7 buvo perdeges ir atspejau.

cia slimui ar fatui, ar abiems, gal galetumei idet abieju fotkes kur toki saugikli rasti ant motinos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek paciam teko atrasti info. ,tai PS7 saugiklis visose PS2 SLIM versijose atlieka ta pacia funkcija (8V Regulator) ir yra atsakingas del pultu vibracijos praradimo ,bet nezn kaip yra su FAT revizijom ir koks saugiklis ten atsakingas uz vibro-funkcija.

 

Skirtingose PS2 Slim versijose,skiriasi PS7 buvimo vieta ant tos mot, plokstes.

 

Patys saugikliai atrodo taip --> http://www.console-tuning.com/images/ps2/f...8pack_small.jpg

Cia keletos PS2 motku revizijos/versijos su suzymetais saugikliais --> http://site.powergamingparts.com/FuseIndex.html

Dar truputis info apie pati taisyma/litavima (angliskas tekstas) --> http://www.cdrom-guide.com/forums/showthread.php?t=244204

 

 

Man paciam teko taisyti PS2 Slim SCPH-77004 (v16),neradau internete v16 motinines plano,tai teko paciam atrasti PS7 buvimo vieta-pagal uzrasa salia saugiklio.

 

PS2 Slim SCPH-77004 (v16) ''nuogos'' motkos foto su pazymetu PS7 :) --> http://www.ipix.lt/images/79061682.jpg

Redagavo ewx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano irgi PS2 Slim SCPH-77004 (v16) nėra vibracijos, taigi tikriausiai PS7 kaltas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia istikruju gal net ne plata o pats dzoistikas grybauja.issiardyk dzoistika paimk vibra ir prijunk prie kronos 9v ir pasiziurek.

Pas mane pulteliai buvo neoriginalus, tai ir nevibravo nors vibro varikliukai juose buvo... Gavau orinalius dualshock ps2 ir viskas veikia. :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal buvo numestas ir atsoko tas varikliukas ?

Ne į temą

Nieks nemėtita pulteliai Hama kaip nauji. bet vibro neveikia ir tiek...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zn sena tema, bet

prisiruosiau sulituoti ta saugili kad veiktu vibracija, ir po litavimo ijungiu ps2 ir atminties kortele tuscia, o kadangi pas mane necipuotas, buvo free mc boot irasytas, tai sukele nepatogumu!

esme jei softmodintas ps2 patarciau nerizikuoti!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zn sena tema, bet

prisiruosiau sulituoti ta saugili kad veiktu vibracija, ir po litavimo ijungiu ps2 ir atminties kortele tuscia, o kadangi pas mane necipuotas, buvo free mc boot irasytas, tai sukele nepatogumu!

esme jei softmodintas ps2 patarciau nerizikuoti!

Ne į temą

Tai kaip vibracija atsirado? Aš ir turiu slimą vibracija neveikia... Kažkaip keistai su tuo tavo memory cardo išsitrynimu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai kaip vibracija atsirado? Aš ir turiu slimą vibracija neveikia... Kažkaip keistai su tuo tavo memory cardo išsitrynimu...
Ne į temą

kad po ijungimo pamates tuscia mc nuemiau cina, vistiek tuscia mc, tai antra kart nelitavau, beto ps2 ir nustatymai pabego, laikrodis, net france kalba isijungus buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.