elijupas

ps2 slim klausimas

Rekomenduojami pranešimai

norejau paklausti kodel retkarciais man kai idedu neorginalu diskas i ps2 ismeta ta pati ka ir meta kai ps2 yra necipuotas ten tipo idekite orginalu ps2 arba ps1 diska? pas mane konsole yra cipuota xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kame problema jai pas mane ant slim isvis disko nesuka gal tas prietaisas sugedes kur diska suka kaip sakot ar lazeris kartas butu nesvarbu ka dedu orginalu neorginalu ar muzika nieko nesuka :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kame problema jai pas mane ant slim isvis disko nesuka gal tas prietaisas sugedes kur diska suka kaip sakot ar lazeris kartas butu nesvarbu ka dedu orginalu neorginalu ar muzika nieko nesuka :thumbsup4:

gali buti DVD romo varikliukas parėjas, nunešk meistrui jis pasižiūrės.

 

O dėl to kam temos autoriui yra tai čia nieko baisaus aš šnekėjau su meistru, kuris man PS2 pardavė čipuota tai kartais čipas neįsijungia, bet jei tai būna labai dažnai tai lazeriui ragas.

Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O seip kiek kainuotu tada tas varikliukas ? su taisymu gal zinot kas gal taiset keitet ? :help: dekui iskart uz atsakyma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O seip kiek kainuotu tada tas varikliukas ? su taisymu gal zinot kas gal taiset keitet ? :help: dekui iskart uz atsakyma

Nežinau. Paskambink meistrui ir paklausk. Gal koki 100 ir paklosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau. Paskambink meistrui ir paklausk. Gal koki 100 ir paklosi.

Jei reikia varikliuko - man parashykit i PM po meistru kainu, manau pigiau suderinsim :help:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne man taip buna retai o zaidima kai idedi diska uzlaudina vapse greitai xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne man taip buna retai o zaidima kai idedi diska uzlaudina vapse greitai xD

Man irgi taip retai būna, tai sakyčiau, jog nėra ko jaudintis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu taip meta tai reiskia kad lazeris neskaito disko gal del to kad lazeris apsineses dulkemis ( man taip daznai buna ) .

Na jei jis yra apsineses,paprasciausiai nusipirk valanti diska specialu,kiek maciau acme tokiu parduoda, kaina 11-15 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kai man lazeris pradejo nebeskaityti as su dviem skirtingais valomaisiais diskais ji valiau, po to isardziau ir galvute tiesiogiai su spiritu nuvaliau ir vis tiek tas lazeris jau nieko nebeskaite...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.