ReiKaz

Nepaleidzia PSone kompaktu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki! Jau buvau siuo klausimu pasireiskes PS2 Cipu temoje. Pas mane PS2 Slim cipuotas Matrix Infinity v1.99, atrodo nustatymai geri ir turetu skaityt PSone kompaktus.

Taigi kame problemos galetu buti jeigu "nepakabina" nei vieno ( tiek originalo juodo, tiek is turgaus ar irasyto) PSone zaidimo. Idejus zaidima pasijungia tik Memory Card browserio/konfiguravimo meniu, palaukus ilgesni laika PSone graju atpazysta tik kaip Audio CD.

Gal ka nors zinot kame cia problemos? Gal kam kitam ir taip esa buve?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki! Jau buvau siuo klausimu pasireiskes PS2 Cipu temoje. Pas mane PS2 Slim cipuotas Matrix Infinity v1.99, atrodo nustatymai geri ir turetu skaityt PSone kompaktus.

Taigi kame problemos galetu buti jeigu "nepakabina" nei vieno ( tiek originalo juodo, tiek is turgaus ar irasyto) PSone zaidimo. Idejus zaidima pasijungia tik Memory Card browserio/konfiguravimo meniu, palaukus ilgesni laika PSone graju atpazysta tik kaip Audio CD.

Gal ka nors zinot kame cia problemos? Gal kam kitam ir taip esa buve?

O patys diskai sveiki? Nesubraizyti? Seip geriausia tau butu konsultuotis kur dejaisi cipa... :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki! Jau buvau siuo klausimu pasireiskes PS2 Cipu temoje. Pas mane PS2 Slim cipuotas Matrix Infinity v1.99, atrodo nustatymai geri ir turetu skaityt PSone kompaktus.

Taigi kame problemos galetu buti jeigu "nepakabina" nei vieno ( tiek originalo juodo, tiek is turgaus ar irasyto) PSone zaidimo. Idejus zaidima pasijungia tik Memory Card browserio/konfiguravimo meniu, palaukus ilgesni laika PSone graju atpazysta tik kaip Audio CD.

Gal ka nors zinot kame cia problemos? Gal kam kitam ir taip esa buve?

Matrix Infinity v1.99

jei cipas automatiskai nepaleidzia psx zaidimu,o taip buna,reikia perjungt paciam cipo rezima, reikia ijungus ps2 palaikyti Reset knopke ispaudus kol ps2 pereis i StandBy rezima,kol uzsidegs raudona sviesa,tada atleisti Reset ir dar karta ji paspausti kad konsole isijungtu.psx turi pasileisti.

 

jei reikia isjungti cipa,ijungiant ps2 laikyti ispaudus Start kol atsiras uzrasas DISABLED.

 

jei norim greiciau uzkrauti ps2 zaidima,kad praleisti cipo logo,tiesiog laikome ispaude SELECT ant pirmo pultelio.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kagi, pasinaudojes pateikta informacija ismeginau visus galimus variantus PSX CD paleidimui. Daugiausia ka pavyko pasiekt tai pradzioje kaip visada rodo SONY ir kuomet pvz. su PS2 kompaktu atsirantda PlayStation 2 uzsasas, tai su PSX CD tuoj pat atsiranda juodas ekranas ir stipriai suleteja disko sukimas. Kad ir palaukus gan ilga laika jokiu pokyciu nera.

Nuejes i cipo nustatymus bandziau si ta keisti, bet nelabai ten supratau, aisku naudos jokios is to nebuvo. Man labai keista, kad manasis Matrix Infinity 1.99 cipas yra originalus, o krecia tokias kvailystes.

Kaip pastebejau cia yra zmoniu yra zinanciu, taigi gal kasnos galetu pateikti kokie pas Matrix Infinity nustatymai? Ir gal but egzistuoja kokia nors programele galinti praversti PSX CD paleidimui? Dekoju!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.