etirps

xbox prie monitoriaus

Rekomenduojami pranešimai

~100lt pigu.lt EDIT: WirmiS aplenke

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai koks skirtumas tarp to originalaus ir ne?

Redagavo etirps

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kas naudojat prisijunge x'360 prie pc monitoriaus, gali pakomentuot, kaip kokybe, ar daug skirias nei prie lcd teliku, nemaiso laidai? Gal yra koks budas geresnei kokybei isgauti, neskaitant vga kabelio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kas naudojat prisijunge x'360 prie pc monitoriaus, gali pakomentuot, kaip kokybe, ar daug skirias nei prie lcd teliku, nemaiso laidai? Gal yra koks budas geresnei kokybei isgauti, neskaitant vga kabelio?

Tai viskas priklauso koks tas PC monitorius. Jei CRT, tai aišku, kad vaizdo kokybė prasta, bet jei normalus LCD monitorius, kuris dar turi DVI/HDMI jungtis, tai vaizdo kokybė puiki.

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tai lcd 22istrizaines bet nemaciau gale jokios hdmi jungties tik monitoriui kistukas ir audio in kistukas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wowwo.. Neilazz :) Sakai CRT kokybė prasta ? Kažką maišai.. Jau pusantrų metų pas mane boxas pajungtas per VGA, ir grafika perfect. Tik aišku monitorius senas, net ne widescreen. Bet vistiek liux!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane tai lcd 22istrizaines bet nemaciau gale jokios hdmi jungties tik monitoriui kistukas ir audio in kistukas.

Net DVI neturi?

 

Tada įtariu, kad senai pirktas tas monitorius arba šiaip koks senas modelis.

 

Wowwo.. Neilazz :) Sakai CRT kokybė prasta ? Kažką maišai.. Jau pusantrų metų pas mane boxas pajungtas per VGA, ir grafika perfect. Tik aišku monitorius senas, net ne widescreen. Bet vistiek liux!

Arba tu nesi matęs kaip atrodo vaizdas/grafika pajungus X360 prie LCD monitoriaus/TV arba tavo CRT monitorius yra koks magiškas.

Aš kol nebuvau prijungęs savo X360 prie LCD, o lošiau tik prie CRT TV, tai irgi atrodė, kad grafika perfect, bet viskas pasikeitė prijungus prie LCD :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.