RsXs

Blogas updeitas

Rekomenduojami pranešimai

tai va siandien sumasciau updeitinti konsole i summer updeita taciau iskilo problema jis kazkodel blogai isirase ir dabar kai ijungiu boxa kai isijungia dashboardas jisai pastringa gal kas zino kaip patvarkyti sita problema ? ar ja galima patvarkyti tik downgreidinus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. With the console off, press and hold the sync up button (the small white one)

2. While holding the sync button press the power button to turn on the console

3. Continue to hold the sync button until the Console has booted up completely.

4. During the boot process the console should clear any failed updates, allowing you to use it normally. :( O jei lietuviskai, laikyt uzspaudes ta mygtuka kur suranda pulteli ir laikydamas hi ijunk konsole, laikyk iki tol kol meniu uzsibotins.

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepadejo jau bandziau bet nepaminejau kad as updeitinau is flesho buvau atsisiuntes updeitint 2.0.8496 dashboard versija kiek zinau dabar jau yra 2.0.8498 gal kas netycia zinot kur rast ja?

Redagavo RsXs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandei jungti be hdd? Beto kiek paskaiciau dbr jei tikrai blokai suupdeitinu, laikant synq mygtuka tikrai turejo pasalint ta updeita.

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada nemanau, kad cia beda su updeitu kazkiaip. Nes tiek xbox-scene, tiek 360mods ir kitur paskaitinejau, kad zmones kur blokai uzsiupdeitino irgi buvo su panasiom bedom, bet pagal sita synq mygtuka viskas suveikdavo puikiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas uzsiema downgradinimu nes man atrodo uzbrikinta jau mano konsole... :) ignoruoja visus updeitus

Redagavo RsXs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas uzsiema downgradinimu nes man atrodo uzbrikinta jau mano konsole... :) ignoruoja visus updeitus

Apie downgradinima net nesvajok. Mano spejimas butu- tau arba rrod pirmieji pozymiai arba na tikrai gavai brick.

Betkokiu atveju ragas, nors turbut ir pats tiek zinai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei konsole senoka, aisku gali buti ir rrod. Konz virsuj nuoroda yra i summer updeita. Beto manau susirades koki neprasta programuotoja, ar koki elektro technikos inzinieriu galetum ir downgradinima padaryt, aisku tai kainuotu labai daug pastangu ir kazin kiek lesu.

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei konsole senoka, aisku gali buti ir rrod. Konz virsuj nuoroda yra i summer updeita. Beto manau susirades koki neprasta programuotoja, ar koki elektro technikos inzinieriu galetum ir downgradinima padaryt, aisku tai kainuotu labai daug pastangu ir kazin kiek lesu.

Pasikartosiu - Downgradinimas yra neimanomas. Xbox'as gaves bricka yra nebereikalo vadinamas Brickintu - is jo tiek pat naudos kaip is tikros plytos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip nėra brangi arcade konsolė, už 500lt~ gali nusipirkti be nieko, nes visvien turi nuo seno xbox.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.