WhyOrWho

beveik neina vaiksiot po menu

Rekomenduojami pranešimai

sveiki man neina beveik vaiksiot po meniu tik kai paspaudi i virsu ir i kairi sona vienu metu tada biski cia poto kai idejau mc i umd cia tipo del to ? va video

Redagavo Konz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei garantinis dar yra, nesk ten ;D geriau bus, o jei nera, tada teks paciam ardyt ir ziuret kokia problema, man kazkaip atrodo, kad ta D-PAD gumele suplyso ir gali but visalaik nusispaudusi ir psp visalaik eina i virsu, arba i apacia :thumbsup4: cia tik toks mano spejimas

Ne į temą

gal netycia papipyliai su vandeniu ar siaip kokiais skysciai psp ? :)
Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai spaudi mygtuką ar jauti, jog jis sunkiai spaudžiasi, ar jis įlindęs į vidų, ar kaip visi kiti?

Redagavo SullenSky

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip supratau mygtukai nereguoja i spaudima taip? na D-pad guma uzsideda tik vienu budu kitaip renkant ISKARTO matomas neatitikimas, tai issiputes korpusas toj vietoj ir nedaug islinde mygtukai. gali but kad po mygtukais pateko purvo ar kazko. taigi reiketu tiesiog ji isardyti ir patikrinti.atsuk, perbrauk per kontaktus ir ziurek kas bus surinkes (beje ta garantini lipduka galima labai graziai su peiliuku pakelti). atsuktuvas tinkantis tam butu philips #00 (ph00) as ardydamas saviski naudojau sita http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=57352

 

sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.