Degenerated

Xbox mod

Rekomenduojami pranešimai

Manau greitu laiku galesiu pasiulyti case'u ispjaustymo paslauga su profesionaliomis staklemis :rolleyes:, kad suprastumet apie ka as, stai pavizdys.

 

Ne į temą

Nuotrauka

Cia tavo x'as?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tavo x'as?

Cia pavizdys, kaip galesiu padaryti. Kol maniskis garantinis jo neliesiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nesuprantu, juk buvai ispjoves ir idejes organini stikla, wtf is this?

kita puse.

 

 

zinai seip xboxai turi dvi puses :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogai kileri nice,nice :rolleyes: Tai reikejo nufotkint ta kita daly :)

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

And a new monster is born onto the unsuspecting world! MY MOD IS COMPLETE!

 

 

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

yra keli fails ir bugs, bet kaip pirmas darbas manau gan neblogai gavos. kainavo viskas apie 200-300 LT nes pirkausi visus yrankius savo ir tt.

 

Greets and thanks fly out to all plm.net users. God bless you :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiler01, mano nuomone, ten vidui nereikejo dazyt,nes kazkaip nekaip atrodo, ten gerai atrodytu raudonas apsvietimas. Bet kaip "pirmas blynas" tai vistiek sauniai :D . As tai nejauciu tokio poreikio modint xbox :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiler01, mano nuomone, ten vidui nereikejo dazyt,nes kazkaip nekaip atrodo, ten gerai atrodytu raudonas apsvietimas. Bet kaip "pirmas blynas" tai vistiek sauniai :D . As tai nejauciu tokio poreikio modint xbox :D

Na ten tas oro takas realiai baltas yra, tai nelabai derintusi, bet dabar velgi kazkaip per daug raudonos :)

Jei as buciau dares tai isvis to stiklo nebuciau dejas, ta antra puse super atrodo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiler01, mano nuomone, ten vidui nereikejo dazyt,nes kazkaip nekaip atrodo, ten gerai atrodytu raudonas apsvietimas. Bet kaip "pirmas blynas" tai vistiek sauniai :D . As tai nejauciu tokio poreikio modint xbox :D

led gal padarysiu kai laiko turesiu biski daugiau. db mokslai prasideda ir namie remontai... reik biski pailset

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

And a new monster is born onto the unsuspecting world! MY MOD IS COMPLETE!

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

yra keli fails ir bugs, bet kaip pirmas darbas manau gan neblogai gavos. kainavo viskas apie 200-300 LT nes pirkausi visus yrankius savo ir tt.

 

Greets and thanks fly out to all plm.net users. God bless you :D

Mano nuomone: labai grazu. Ypac ta puse kur su GOW be lango. Tas langas turbut didziausias fail ir buvo sitam mod'e. Yra sunku padaryti, o man tai perdaug tos raudonos. Ypac tas GOW zenklas ant stikliuko yra viena didziausiu klaidu. Kadangi as laikau savo iksboksa gulinti tai labai dziaugciausi jei tureciau tokia puse kaip ta kur ant jos kojeles. Pasikartoju-labai grazu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone: labai grazu. Ypac ta puse kur su GOW be lango. Tas langas turbut didziausias fail ir buvo sitam mod'e. Yra sunku padaryti, o man tai perdaug tos raudonos. Ypac tas GOW zenklas ant stikliuko yra viena didziausiu klaidu. Kadangi as laikau savo iksboksa gulinti tai labai dziaugciausi jei tureciau tokia puse kaip ta kur ant jos kojeles. Pasikartoju-labai grazu.

taigi is esmes manot kad nereikia isvis dazyti vidaus? ar kad reikejo juoda dazyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi is esmes manot kad nereikia isvis dazyti vidaus? ar kad reikejo juoda dazyt?

Kaip ir sakiau jei nebutum dazes, tai ta balta spalva isvis nesiziuretu.

Juoda turbut graziau atrodytu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.