Impaler

Ar yra koks nors nustatymas, kad visada kaip Storage Device parinktų HDD?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Klausimas paprastas - Ar yra koks nors nustatymas, kad visada kaip Storage Device parinktų HDD?

 

Nes įkyrėt pradeda amžinai kaskart paleidus grajų jam nurodinėt, kad viskas eitų į / iš HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lyg ir nera tokio nustatymo, kiekvienas zaidimas praso nurodyt kur seivint ir tiek :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas impaler taiklus pastebejimai, del batarkes ir storage device... cia M$ nidadielkos mano manymu irgi, ta batarke tai isvis nepateisinama, o hdd kaskart seivinant loadinant tas popup langas uzknisa, lyg negaletu vienakart pamates kelia nebeklaust... kartais galvoje smeksteli pagal pragalvojima ir kokybe mintis "mmm... PS2...."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas impaler taiklus pastebejimai, del batarkes ir storage device... cia M$ nidadielkos mano manymu irgi, ta batarke tai isvis nepateisinama, o hdd kaskart seivinant loadinant tas popup langas uzknisa, lyg negaletu vienakart pamates kelia nebeklaust... kartais galvoje smeksteli pagal pragalvojima ir kokybe mintis "mmm... PS2...."

kai kuriuose zaidimuose pasirinkti reikia tik viena karta. po to automatiskai savina i pirma karta nurodyta vieta.

o pasirinkimas yra manau del to kad arcade neturi hdd o turi memory card'a. zaidimas automatiskai nemato kas pas tave ar memory card ar hdd todel ir meta lentele.

cia manau tiek microsofto nedadielka tiek zaidimo kureju.

bet manau maza smulkmena :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet pvz.: yra HDD ir nėra atminties kortos, tai kodėl nepasirinkus automatiškai HDD? O jeigu ikiši tą kortą tai ir išmestų kur seivint. Mane irgi nervina, tuo labiau, kad atsiranda ir turi kažką spausti, o jei vėl kažkas tai... :D

Bet šiaip "NĖRA TOKIO BŪDO".

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

"ta batarke tai isvis nepateisinama"

Kam ta baterija jei 99% xboxu buna pastoviai prijungti prie XBL arba tiesiog pastoviai yra prijungti i el lizda ? :D Patogus dalykas tureti- bet visiskai nebutinas...

Cia daugiau dev'u kalte - nepadaro kad pats game patikrintu kokius device turi. Aisku MS irgi gali pasistengti is savo puses ir padaryti nustatyma kad tavo HDD butu defaultinis, na bet cia irgi puse sekundes reikalas - man niekada netrugde pasirinkti kur nori savinti :/ Tiek pat laiko uzima kaip paspausti "start" ant meniu :D

Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kam ta baterija jei 99% xboxu buna pastoviai prijungti prie XBL arba tiesiog pastoviai yra prijungti i el lizda ? :D Patogus dalykas tureti- bet visiskai nebutinas...

Cia daugiau dev'u kalte - nepadaro kad pats game patikrintu kokius device turi. Aisku MS irgi gali pasistengti is savo puses ir padaryti nustatyma kad tavo HDD butu defaultinis, na bet cia irgi puse sekundes reikalas - man niekada netrugde pasirinkti kur nori savinti :/ Tiek pat laiko uzima kaip paspausti "start" ant meniu :D

Ja. Visiškai nemaišo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na variantas toks, būtų gerai, kad kokiam dashbordo update'e įsūdytų šį nustatymą, jei įmanoma. Atsakymus gavau, dėkui. Rakinu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.