Colomba

Nesikelia zaidimai i PSP

Rekomenduojami pranešimai

Labai atsiprašau už sutrukdymą. Draugui atsirado problema dėl PSP. Per usb kabelį prijungus PSP prie kompiuterio ir keliant žaidimą į PSP, kėlimas nutrūksta ir kompiuteris meta lentelę, kad žaidimo tame folder iš kurio keliamas nebėra, nors ištikrųjų yra. Bandė daryti memory card Format, bet nepadėjo. Neleidžia įkelti jokių žaidimų ir video, tačiau leidžia įkelti muziką ir nuotraukas. Čia bėdos su psp ar su kompiuteriu? Kaip būtų galima pašalinti šią problemą?

PSP 2001, firmware- 5.00 M33-6

 

Iš anksto ačiū už bet kokią pagalbą.

Redagavo Colomba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai atsiprašau už sutrukdymą. Draugui atsirado problema dėl PSP. Per usb kabelį prijungus PSP prie kompiuterio ir keliant žaidimą į PSP, kėlimas nutrūksta ir kompiuteris meta lentelę, kad žaidimo tame folder iš kurio keliamas nebėra, nors ištikrųjų yra. Bandė daryti memory card Format, bet nepadėjo. Neleidžia įkelti jokių žaidimų ir video, tačiau leidžia įkelti muziką ir nuotraukas. Čia bėdos su psp ar su kompiuteriu? Kaip būtų galima pašalinti šią problemą?

PSP 2001, firmware- 5.00 M33-6

 

Iš anksto ačiū už bet kokią pagalbą.

o pries tai duodavo kelt ar cia pirmas meginimas buvo? siaip panasu i lieva MC sakyciau.o siaip tai gali pamegint cfw atsinaujint i 5.50 GEN-B ,tada vel tegu performatuoja, ir pamegina. kitas dalykas ar win teisingai instaliavo draiverius kai psps buvo pajungtas prie pc pirma karta,gal kertasi draiveriai su kitu irenginiu ar jie tiesiog blogai isirase,meginkit i kita pc usb ikist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pries tai duodavo kelt ar cia pirmas meginimas buvo? siaip panasu i lieva MC sakyciau.o siaip tai gali pamegint cfw atsinaujint i 5.50 GEN-B ,tada vel tegu performatuoja, ir pamegina. kitas dalykas ar win teisingai instaliavo draiverius kai psps buvo pajungtas prie pc pirma karta,gal kertasi draiveriai su kitu irenginiu ar jie tiesiog blogai isirase,meginkit i kita pc usb ikist.

Taip, anksčiau ir video ir žaidimai sėkmingai veikė. Tačiau pastaruoju metu žaidimai ir video ėmė neveikti, nebenorėjo psp jų paleisti. Dabar pasikeitė ir kompiuteris, dabar ten laptopas su vista. Didelis ačiū už patarimus, visus išbandysim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausei blogas Memory Card,jis ne fake ar fake? Gal tegul draugas duos tau psp tu pabandysi su savo kompu imest ta zaidima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausei blogas Memory Card,jis ne fake ar fake? Gal tegul draugas duos tau psp tu pabandysi su savo kompu imest ta zaidima?

Memory card originali, bet naudojama keli metai. Rytoj pabandysim pajungti psp prie mano kompiuterio ir pažiūrėsim ar veiks su kita memory card. Ačiū už patarimą. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, anksčiau ir video ir žaidimai sėkmingai veikė. Tačiau pastaruoju metu žaidimai ir video ėmė neveikti, nebenorėjo psp jų paleisti. Dabar pasikeitė ir kompiuteris, dabar ten laptopas su vista. Didelis ačiū už patarimus, visus išbandysim.

na jei veike anksciau tai gal ne MC tada.tiesiog nauja cfw tegu isimeta,juk nesunku,ir dar manau kad vista ten gryba pjauna tiesiog su tuo psp,cia ne psp kalte,prie kito kompo turetu veikti manau normaliai.arba pasiknist po vista ir surast kame problema ten

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas man kita beda, bet panasi, zaidimai keliasi i psp ir veikia. taciau kelimo metu jai paspaudziu ant psp folderio ar tos lenteles kur raso kiek laiko dar kopijuos pastringa ir nebekopina. bandziau ir ant originalios ir fake atminties korteles, jokio skirtumo. (psp slim f 5.0 m33-5)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi taip budavo su win vista keldawau ir ikelia apie 10 procentu ir nekelia tada paemiau usb laida nuo fotiko originala canon ir dabar wel wiskas weikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D As norėjau paklausti ka man reikia daryti jeigu as turiu daug zaidimu , as juos extract ir viskas normalei ,paskiau keliu i ISO Man ikeli bet neveikia zaidimas net nerodo zaidimu nuotrauku nieko ;) . Aciu uz pagalba jeigu padesit ;) (slim)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D As norėjau paklausti ka man reikia daryti jeigu as turiu daug zaidimu , as juos extract ir viskas normalei ,paskiau keliu i ISO Man ikeli bet neveikia zaidimas net nerodo zaidimu nuotrauku nieko ;) . Aciu uz pagalba jeigu padesit ;) (slim)

O pas tave bent atristas psp?;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai atsiprašau už sutrukdymą. Draugui atsirado problema dėl PSP. Per usb kabelį prijungus PSP prie kompiuterio ir keliant žaidimą į PSP, kėlimas nutrūksta ir kompiuteris meta lentelę, kad žaidimo tame folder iš kurio keliamas nebėra, nors ištikrųjų yra. Bandė daryti memory card Format, bet nepadėjo. Neleidžia įkelti jokių žaidimų ir video, tačiau leidžia įkelti muziką ir nuotraukas. Čia bėdos su psp ar su kompiuteriu? Kaip būtų galima pašalinti šią problemą?

PSP 2001, firmware- 5.00 M33-6

 

Iš anksto ačiū už bet kokią pagalbą.

Kad ikelti video tai riaikia turėti programa ir ten performatuoti. tik dabar uzskrito programos pavadinimas. o del zaidimu tai man paciam bedos...

 

 

O pas tave bent atristas psp?:nono:

Kaip supras atristas??? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ikelti video tai riaikia turėti programa ir ten performatuoti. tik dabar uzskrito programos pavadinimas. o del zaidimu tai man paciam bedos...

Kaip supras atristas??? :nono:

Eik į system settings tada system information ir nurašyk 1 eilutę

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.