hamann

Zaidimai is SD atminties korteles Dublis numeris 2

Rekomenduojami pranešimai

Pradziai tai administratoriu prasyciau kiek tolerancijos, si skiltis ir taip merdi, o tik parasius nauja tema, ji be paaiskinimo rakinama.

 

Jeigu as klausiu tai bukit malonus atsakykit, arba argumentuotai paaiskinkite, kodel rakinama, jokios analogiskos temos neradau, kaip ir atsakymo i mano klausyma. praitoje sukurtoje temoje, vienas is nariu pasake kad imanoma, bet nepaaiksino kaip, tai prasau paaiskinti, nuo atsakymo kad imanoma niekam geriau nepasidaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali parsisiusti sd/usb loaderi isimesti i Wii, tada suformatuoji sd korteli i WBFS formata, i pc rasaisi WBFS manager'i ir keli zaidimu .iso ir zaidi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu zalias ant wii dar norejau pasitikslinti tai kai ikeli ta zaidimo iso i wbfs manager ka ten su juo daryti ir kaip toliau kokia eiga nes nesuprantu prie ko cai ta sd kortele?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu zalias ant wii dar norejau pasitikslinti tai kai ikeli ta zaidimo iso i wbfs manager ka ten su juo daryti ir kaip toliau kokia eiga nes nesuprantu prie ko cai ta sd kortele?

 

tai is manager keli i sd kortele ar hdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir tada is sd korteles per sd loader wii paleidi klausiu nes cia ziuriu visi raso kad kazkas uzsibrikina tai ir as bijau sugadinti chipa savo konsoleje :D

Redagavo Tomazz25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

E hiebra kas nors normaliai galit paaiskinti kaip paleisti zaidimus is sd nes viska isbanziau ir youtubeje video ziurejau bet nieko man nevyksta susiinstalinau homebrew chanell ir bandau paleisti ta usb loaderi bet man jo nemato nekaip jo neinstaliouju buciau dekingas jei kas nors smulkiau paaiskintu nes jau nervai nebelaiko prasedejau 5 val ir nieko neiseina mani wii chipuotas v4.0.ir dar norejau paklausti jei as ten update padaryciau iki tos naujos versijos dabar nebezinau katros ligu 4.20 ar man niekas neuzsibrikins?nepykit nes esu ziauriai zalias ant wii :thumbsup4:??laukiu issamesniu atsakymu :blink:

Redagavo Tomazz25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau pagelbekit man labai noriu palost new mario bros resident evil umbrella chronicles ir Silent Hill: Shattered Memories :D :D

 

Prasau pagelbekit man labai noriu palost new mario bros resident evil umbrella chronicles ir Silent Hill: Shattered Memories ;) ;)
:)

 

E hiebra kas nors normaliai galit paaiskinti kaip paleisti zaidimus is sd nes viska isbanziau ir youtubeje video ziurejau bet nieko man nevyksta susiinstalinau homebrew chanell ir bandau paleisti ta usb loaderi bet man jo nemato nekaip jo neinstaliouju buciau dekingas jei kas nors smulkiau paaiskintu nes jau nervai nebelaiko prasedejau 5 val ir nieko neiseina mani wii chipuotas v4.0.ir dar norejau paklausti jei as ten update padaryciau iki tos naujos versijos dabar nebezinau katros ligu 4.20 ar man niekas neuzsibrikins?nepykit nes esu ziauriai zalias ant wii :)??laukiu issamesniu atsakymu :)
:)

 

Prasau pagelbekit man labai noriu palost new mario bros resident evil umbrella chronicles ir Silent Hill: Shattered Memories :) :)

 

:)

 

:)

:)

 

Prasau pagelbekit man labai noriu palost new mario bros resident evil umbrella chronicles ir Silent Hill: Shattered Memories :)

Redagavo Tomazz25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiunciau ta sd/usb loaderi,o tai kokiu budu permesti ji is pc i wii? kaip ikelt i ta homebrew channel'i?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parsisiunciau ta sd/usb loaderi,o tai kokiu budu permesti ji is pc i wii? kaip ikelt i ta homebrew channel'i?

Jei rusiskai supranti tai daryk

 

Установить/обновить cIOS до версии cIOS38 rev14

Скачать и распаковать архив с SD/USBLoader

Переименовать .dol файл в boot.dol

Переместить boot.dol в SD:\apps\USBLoader

Вставить SD в Wii и запустить Homebrew Channel

Вставить флешку/USB HDD/SD

В хомбрю канале найти новую запись и запустить её

После чего USBLoader предложит отформатировать диск/напишет ошибку, если диск с ним не совместим.

 

(Далее если попросил отформатить)

Жмём А

Выбираем раздел который хотим форматировать и жмём А

Ждём

Установка завершена

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau pagalbos!!! Bandau siustis wii zaidimus,bet visi tam iso formate,tai kiek suprantu tie iso rasosi i sd kortele,kiek perskaiciau tema,suprantu tik tiek kad i kompa reikia parsisiusti ta wbfs manager i kuri sukelt zaidimus.Bet gal gali kas kvailam moteriskam protui :) paaiskinti paprasciau ka reikia tiksliai daryti :) nes jus cia taip kalbat kad visi kompiuteristais butumet :) visu pirma tai kokia turi buti sd kortele,nes ju yra ivairiu,ar tinka ta sdhc sandisk kortele? antra parsisiuntus ta manageri,ka reikia sukelti i pati wii,ir kaip tai padaryti?ar kazkokie failai perkeliami i sd kortele ir paskui is jos i wii,ar kaip?prasau padekit,nes vaikui noriu padaryt ,bet nelabai suprantu tiksliai kaip turi buti,pats dar per mazas kazka suprast :) Ai ir dar ,tai kaip ta sd /usb loaderi ikelti i wii?

Redagavo linaras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau pagalbos!!! Bandau siustis wii zaidimus,bet visi tam iso formate,tai kiek suprantu tie iso rasosi i sd kortele,kiek perskaiciau tema,suprantu tik tiek kad i kompa reikia parsisiusti ta wbfs manager i kuri sukelt zaidimus.Bet gal gali kas kvailam moteriskam protui :) paaiskinti paprasciau ka reikia tiksliai daryti :) nes jus cia taip kalbat kad visi kompiuteristais butumet :) visu pirma tai kokia turi buti sd kortele,nes ju yra ivairiu,ar tinka ta sdhc sandisk kortele? antra parsisiuntus ta manageri,ka reikia sukelti i pati wii,ir kaip tai padaryti?ar kazkokie failai perkeliami i sd kortele ir paskui is jos i wii,ar kaip?prasau padekit,nes vaikui noriu padaryt ,bet nelabai suprantu tiksliai kaip turi buti,pats dar per mazas kazka suprast :) Ai ir dar ,tai kaip ta sd /usb loaderi ikelti i wii?

 

Pirmiausia pradėkim nuo to ar tavo Wii yra atrištas? Nes iš tavo pranešimo neįmanoma suprast.

 

Jei taip tai iš karto sakau net nežiūrėk į atminties korteles, nes nė vieno normalaus žaidimo ten nesutalpinsi. Reikės USB flasho (minimum 8GB) arba išorinio kieto disko. Kaip paruošti flashą/išorinį HDD žaidimų įrašymui ir į jį įrašyt žaidimus pasiskaityk šitoj temoj - http://www.playmanija.lt/forumas/t33300/gidas-kaip-atristi-wii-43e/

 

Ten šiaip atrišimo gidas, bet tu skaityk nuo 4 ŽINGSNIS: Žaidimų įrašyma ir paleidimas, ten viskas tiksliai paaiškinta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia pradėkim nuo to ar tavo Wii yra atrištas? Nes iš tavo pranešimo neįmanoma suprast.

 

Jei taip tai iš karto sakau net nežiūrėk į atminties korteles, nes nė vieno normalaus žaidimo ten nesutalpinsi. Reikės USB flasho (minimum 8GB) arba išorinio kieto disko. Kaip paruošti flashą/išorinį HDD žaidimų įrašymui ir į jį įrašyt žaidimus pasiskaityk šitoj temoj - http://www.playmanija.lt/forumas/t33300/gidas-kaip-atristi-wii-43e/

 

Ten šiaip atrišimo gidas, bet tu skaityk nuo 4 ŽINGSNIS: Žaidimų įrašyma ir paleidimas, ten viskas tiksliai paaiškinta

 

Atristas mano wii,cipuotas. Labai aciu uz info,viska perskaiciau,reiks begt pirktis usb flasha ir bandyt...O siaip jokio skirtumo koki ta flasha,svarbu nemaziau 8Gb? Ar toks tiktu?

http://www.amazon.co.uk/iBoutique-Hi-Speed-Elite-Flash-Drive/dp/B0052ULREQ/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1322227379&sr=8-2

Redagavo linaras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.