Lukis12

***Problema***

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki tai va nusipirkau pc is daliu pats susidejau, ir nutiko tokia problema suinstalinau windows 7 viskas ore geimunu viska ir as kaip palieku siustis kanors tai visada monitoriu isjungiu ir pas mane visada i vaizdelka yra sukistos abi jungtis tai HDMI (kad per telika rodytu) ir per monitoriu tai va ateinu ijungiu monitoriu ir juodas vaizdas :help:( nezinau perkrovinejau viska kaip kraunasi graziai rodo bet kaip jau reikia uzkrauti w7 nebeuzkrauna tik juodas vaizdas tai dabar rasau per nauja w7 gal bus kasnors kitaip. Tai kas galetu man cia buti kodel tai atsitiko as kazkas su w7 ar cia kompas grybauja iki to laiko viskas veike 100% ir ar turi reiskmes ar ne per daug uzkraunu veizdelkos kad esu pajunges iskart monika ir telika ?? ps: cia mano kompo parametrai pagrindiniai gal kam prireiks:: Video card:

 

Sapphire ATI RADEON HD 4870 1024MB (1GB) GDDR5 Dual Dual-Link DVI HD Audio Shader Model 4.1 800 stream processor PCI-Express 2.0 Graphics Card

 

Mothercard:

Asus M4A78T-E Socket AM3 AMD 790GX Chipset + ATI SB750 ATI Radeon HD 3300 Graphics (HDMI) Dual Channel DDR3 1600/1333/1066Mhz 2x PCI-Express x16 2.0 5x SATA 3Gb/s 8-Ch HD Audio GigaLAN 12x USB2.0 Support (Phenom 140W CPU) ATX

 

CPU:

AMD Phenom II X3 720 Black Edition (95W) Triple-Core Socket AM3, 2.8GHz, 7.5MB Cache (512KBx3 L2 + 6MB L3 Cache), 2000MHz HT, 45nm (HDZ720WFGIBOX)

 

Memory (RAM)

Kingston HyperX 4GB (2 x 2GB) 240-Pin DDR3 SDRAM 12800MHz DDR3 Non-ECC CL9 (9-9-9-27) DIMM (Kit of 2) (KHX12800D3K2/4G)

 

 

 

As galvoju gal cia su w7 kasnors ne to?? dekui is angsto !!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai laikai pc ir tv vienu metu ijungtus? Gal tada biski yra kruvis i plokste. Seip dabar kaip sakai perrasyk win, atnaujink visus draiverius ir stebek kas vyksta. Jeigu kartosis gal jau bus aiskiau kas. Beje gal pas tave du hdd?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip pas mano pusbroli buvo panasi problema, tai jam padejo monitoriaus perjungima i kita jungti(turetu but 2 jungtis), taciau po kazkurio laiko sugedo galutinai jo vaizdushke.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būna skirtingų jungčių, bet šiaip geriau ant monitoriaus palik. Gal kažkas blogai su Driveriais, nes dažnai taip būna, bandyk perrašyt ir paskui varyk toliau, blogai bus - Windows XP blogai jums?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o per HDMI jungti ar signalas ateina i TV, nes buna kad neberanda pagrindinio monitoriaus, kai pajungti abu isiejimai.

Dar pabandyk ikist kokio draugo vaizduske sau, o savo idet jam, ir po to vel atkeist. Draugui buvo panasiai tai padejo sitas budas, kazkas su driveriais negerai, atsinaujino ir dingo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai laikai pc ir tv vienu metu ijungtus? Gal tada biski yra kruvis i plokste. Seip dabar kaip sakai perrasyk win, atnaujink visus draiverius ir stebek kas vyksta. Jeigu kartosis gal jau bus aiskiau kas. Beje gal pas tave du hdd?

 

ne pas mane vienas 500gb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.