Lukis12

***Koloneles***

Rekomenduojami pranešimai

Logitechas... Gal ir neblogai bet man prie sirdies labiau creativai. Pabandyk pagooglint serijos nr, gal review ar atsiliepimus rasi

 

Ne į temą

pls baik det kiekviena tema i zvaigzdutes. Palikim tokia privilegija tikrai svarbiom temom :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolonkės atrodo neblogos.

 

 

 

Ne į temą

Bet aš nesuprantu kam išmesti tokius pinigus kolonkėm? Man tai nelogiška :/

Bet jei turi daug pinigų ir neturi kur jų dėr tai pirk.

Čia tik mano nuomonė ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolonkės atrodo neblogos.

Ne į temą

Bet aš nesuprantu kam išmesti tokius pinigus kolonkėm? Man tai nelogiška :/

Bet jei turi daug pinigų ir neturi kur jų dėr tai pirk.

Čia tik mano nuomonė ;)

na siaip 5.1 koloneliu kaina apie 250lt

taip kad visai normali kaina.

tik va klausimas kas geriau ar logitech ar creative

nes abieju kainos panasios

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau creativai daugiau lyg tais kaip ir i garsa orientuojas o logitechai visko po biski daro... as labiau linkes pasitiketi firma kuri susikoncentravus i ta dalyka. nors nesakau kad logitecho produktai lievi ar tt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as dabar uzsieni gyvenu bet lt turejau geras logitech koloneles tai labai gerai groja yra garso pakankamai bet jie turbut daugiau ant kokybes dirba o ne ant garso o creative daugiau ant garsumo dirba koloneles bet irgi kokybiskos cia manau tos firmos tas pats kaip lyginti mersa uz bmw tas pats

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kažkada lyginau x-530 ir x-540 galingumas nedaug skiriasi tai nusprendžiau nusipirkti x-530 :D nes jos apvalesnes gražiau dizainas atrodo :D garsas visai geras,švarus pakankamai garsiai groja. Tavo vietoi pirkčiau arba 530 arba 540 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as is pazystamu ir is savos patirties susidares nuomone kad creative tik garsiai barskina o logitech visai gerai skamba, ypač z serija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu perki 5.1ir neziuresi fimnu tai tau jos bus nereikalingos nes muzika bevaik visa tik ant 2.1 aina kanalu

 

Nu jau, nu jau.. Nesamone muzikai auksti dazniai tikrai nepamaiso ir 5.1 zymiai geriau nei 2.1. Cia gi kompiuterines kolonkes, jos turi tarnaut wiskam tad ir filmam ar zaidimam taipat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki nusprendziau pirkti koloneles kaip jums sitos: http://www.canadacomputers.com/index.php?d...amp;cid=SPK.323

Kokiam tikslui? Jie pasijungti prie PC zaidimams - tiks bet kokios. Logitech ar Creative - cia skirtumas nera didelis. Ir firmu taip lyginti negalima. Lyginami konkretus modeliai, o ne kompanijos.

I ka reikia atkreipti demesi renkantis koloneles:

1) jei renkamasi klausyti muzikai be vaizdo - tai pamirskime PC, MP3 ir tokias koloneles. Aisku, visada bus kritikai, kurie aiskins, kad cia nesamones ir panasiai. Man ne - as is klausos galiu pasakyti ar groja MP3 ar AudioCD. Jei ruosiamasi rimtai klausyti muzikos, teks mastyti apie atskira stiprintuva, rimtesnes koloneles (tikrai ne creativo ir logitecho).

2) Koloneles prie PC - reikalavimai yra zenkliai mazesni. Kuo rimtesne saudykle, tuo maziau kreipiame demesio i garso kokybe. Tuo ir remiamasi darant tokias koloneles - reikalavimai yra zenkliai mazesi. Siaip kompiuteris a priori negali isduoti kokybisko garso - per daug jame neekranuotu triuksmu. Garso plokstes galiniu tranzistoriu specifikacijos yra svelniai tariant prastos. Aisku, yra garso ploksciu ir su lempiniais stiprintuvais, bet as nemanau, kad kas nors noretu isigyti vien tokia plokste (vien del kainos).

3) Griztame prie koloneliu pasirinkimo, ka kreipkime demesi

a) garsiakalbiu diametra - vienas svarbiausiu parametru. Matomas plika akimi. Kuo didesnis garsiakalbis - tuo kokybiskiau atkurs zemesnio garso signala. Auksta garsa gali atkurti bet kokia "sipuske", zema - sunku. Ka daro gamintojas - prigamina daug mazu koloneliu ir i komplekta duoda aktyvu zemu dazniu garsiakalbi (subwoofweri). Kadangi zmogus blogiau atskiria zemo daznio garso krypti - susidaro iliuzija, kad "gerai skamba visos koloneles".

b ) pasiziurime i subwooferio diametra - zr. "a" punkta. Ir cia losiama tuo, kad idedama prastas garsiakalbis, ikisiamas prastas stiprintuvas ir parduotuveje paleidzimas "bumciko muzika" - tam, kad girdetusi butent "dochlas" bum bum bum. Pirkejas ant to uzkimba ir "pasimauna".

c) koloneliu garsa vertiname ne triuksmingoje parduotuveje, o tylioje aplinkoje. Visu pirma paklausome ar ijungtos koloneles nebirbia, nesnypscia (o tai daro ir koloneles po 1000 Lt ir AV revceiveriai po 5000 Lt). Taip buna del blogo elektros tinklo triuksmo ekranavimo, koloneliu broko ir t.t.

d) paleidziame labai tyliai - paklausome - kaip atkuria - ar nedingsta auksti, ar nedingsta zemi

e) paleidziame "ant viso garso" - ar neatsiranda "blerbimas" - stiprintuvas per stiprus kolonelems "koloneles nepaveza"

f) pasiziurim specifikacijas. Jei ant ju bus parasyta 20 Hz - 20 000 Hz, toliau galime neskaityti. Is tos nuotraukos, kur matoma nuotraukoje, iskart galiu pasakyti kad netiesa. Pasizurime subwooferio parametrus.

g) pasiziurime laidus. Kuo storesnis, tuo geriau. Visa kita - spec metalas, super pynimas - mistika. Storas varis i daugiau nieko. Nekreipkite demesio i marketingo triuka - laidai turi kanuoti bent desimtadali sistemos kainos.

h) firmos pavadinimas. Zymus vardas geriau nei noname (dazniausiai, bet nebutinai). Dabar net ir salyginai garsios kompanijos gamina fufliako serijas. Arba fufliako partijas.

i) korpusas - medis geriau, nei plasmase

 

O jei tingi gilintis - pirk ka issirinkai neklauses.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.