Impaler

Įvykdyti atnaujinimai forume

Rekomenduojami pranešimai

Žemiau pomėgių nieko nėra. Man atrodo padarei, kad tik adminai ir super modai galėtų keisti ir užpildyti tą laukelį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na neblogai pasidarbavai, bet dėl to ir puslapis kraunamas lėčiau ir trūksta kai kurių dalykų (pavyzdžiui, kad negalima iškart rašyt atsakymo, reik būtinai paspaust "atsakyti") ir skin'e, bent jau tą rudą/auksinę spalvą apkeist kaip nors, nes visiškai nesiderina ;) Tikiuosi nesupyksi už kritiką, bet dėkojam už pastangas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žemiau pomėgių nieko nėra. Man atrodo padarei, kad tik adminai ir super modai galėtų keisti ir užpildyti tą laukelį.

My bad ish tikruju viena settinga palikes buvau neijungta. Dabar tikrai galite redaguoti.

 

 

Na neblogai pasidarbavai, bet dėl to ir puslapis kraunamas lėčiau ir trūksta kai kurių dalykų (pavyzdžiui, kad negalima iškart rašyt atsakymo, reik būtinai paspaust "atsakyti") ir skin'e, bent jau tą rudą/auksinę spalvą apkeist kaip nors, nes visiškai nesiderina :) Tikiuosi nesupyksi už kritiką, bet dėkojam už pastangas ;)

aciu ;) puslapis nezymiai ilgelau kiek kraunamas yra, nieko baisaus really. bet del greito atsakymo klysti. visur kiek pamenu sudejau quick reply`us net ir sioje temoje. O tau ka, nerodo ju butent cia sioje temoje?

 

Nuotrauka

 

Kritika sveikas dalykas, bet kolkas dar nesiryshiu keisti skino spalvu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Amber01 galima pasidaryti, kad laukelis būtų visada atidarytas. Padaryk taip:

 

1. Eini į Nustatymai

2. Susirandi kategoriją "Nustatymai" ir susirandi Forumo nustatymai

3. Tuomet susirandi "Rašymo nustatymai" ir pasirenki:

Visada automatiškai atidaryti greitą atsakymą? - Taip

 

Ir tau visada atidarytas šitas laukelis bus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reik būtinai paspaust "atsakyti"

Patikslink spausti GREITASATS ar ATSAKYTI, kurį čia turėai omeny?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tipo ir dabar dar nematai greitas atsakymas sioje temoje? Beje nepulk clickint kol neuzhsikrauna pilnai puslapis, man atrodo del to cia ir yra taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat dar pamiršau paminėti svarbų dalyką, kurį įdiegiau ir katik baigiau tvarkyti - tai Friendly URLs.

Man atrodo kaip tik del sio modo nerodo Rasytoju TOP 20

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš specialiai tame MODe esu išjungęs URL rewrite'ą Rašytojų Topams, Moderatorių komanda, žodžiu visai tai linijai. Ji paprasčiausiai nereikalinga jokiais SEO sumetimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

aj tingiu nera reikalo, yra gerai - nera irgi gerai.

 

perspeju naudok off tagus lucosiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pastebejau , kad rodykles prie kiekvienos temos , kurios zymi kad temoje kazkas rase gan blankios , galejo buti arba didesnes ar ryskesnes ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu apie main-page, tai nesuprantu apie ka tu, pagamink screenu

 

Jeigu apie foruma tai:

 

Sakyciau ne tox jau ir mazas skirtumas tarp:

 

Nuotrauka - nera nauju temu

Nuotrauka - yra nauju temu

 

Plius prie kiekvienos naujos temos yra po Nuotrauka kvardratuka, kuri paspaudus yra nukeliama ishkarto y paskutini posta (paspaudus ant temos pavadinimo yra uzhkraunamas pirmas temos puslapis, pirmas postas).

 

Todel tikrai nemanau kad sunku kazka atskirti. Vis tiek nepritari man? :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parašysiu trumpai, bet labai aiškiai. Gerai padirbėjai. :huh: nors ilgesys išliks dar ilgam, juodai spalvai, bet čia jau pasirinkai. Manau, kad bendruomenė neteis. :o Aišku viską atpirko papildomas meniu, kuris palengvino "vartojimo" sąlygas. Šiaip reikia tik laiko apsiprasti, o jau paskiau bus kaip būvė.;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stai apie ka as kalbejau ...

 

Nuotrauka

 

Kai ateini i pagrindini puslapi is kart nesimato kurioje temoje buvo rasyta , bent jau man reikia geriau isiziureti , nejaugi man vienam uzkliuvo , nepriekaistauju tik noriu patarti , na o siaip forumas visai gerai organizuotas ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.