mp3muzika

PS2 slim gedimas

Rekomenduojami pranešimai

Chipuoto PS2 slim nusedo lazeris ir po lazerio keitimo PS2 skaite tik CD, bet dabar jau nieko nebeskaito! Ar gali buti netinkamas lazeris? Koks gali buti gedimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chipuoto PS2 slim nusedo lazeris ir po lazerio keitimo PS2 skaite tik CD, bet dabar jau nieko nebeskaito! Ar gali buti netinkamas lazeris? Koks gali buti gedimas?

reikėjo iškart nesti po keitimo pas meistrą nes dabar jis gali but kad issireguliavo. Gal koki brokuota lazeri idejo.

beje pats keitei lazeri?

Redagavo vaibenux

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikėjo iškart nesti po keitimo pas meistrą nes dabar jis gali but kad issireguliavo. Gal koki brokuota lazeri idejo.

beje pats keitei lazeri?

Deja pats keiciau, nes pas man mieste nera meistru. Tai cia motinine plokste nesugedus? Kazkur forume skaiciau kad kazkieno PS2 pastoviai perdegina lazerius, nes per daug itampos paduoda lazeriui. Mano konsolei negali taip buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja pats keiciau, nes pas man mieste nera meistru. Tai cia motinine plokste nesugedus? Kazkur forume skaiciau kad kazkieno PS2 pastoviai perdegina lazerius, nes per daug itampos paduoda lazeriui. Mano konsolei negali taip buti?

Ne į temą

pats keitei ir sakai kad gali buti netinkamas lazeris ? :notworthy: tai bent jau ziurejai koki dedi? na nera ka patart jei netinkama idejai tai aisku neveiks...jei tinkamaidejai ir nauja tai turi skaityt kaip bite...bent jau dabar gali pasiziuret koks lazerio modelis ir koks turi eit i tavo ps2,tada pazurek ar sutampa,jei ne dek kita.. o siaip geriau nekist nagu jei nezinai ka darai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kitokio lazerio i ps2slim nei priklauso neidesi,nes skiriasi ir visas mechanizmas,gal ant lazeriuko neislitavai uztrumpintu takeliu?ir jeigu versija 12[jei neklystu] jam reikia lituot laser fix

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kitokio lazerio i ps2slim nei priklauso neidesi,nes skiriasi ir visas mechanizmas,gal ant lazeriuko neislitavai uztrumpintu takeliu?ir jeigu versija 12[jei neklystu] jam reikia lituot laser fix

Tiksliai nezinau bet atrodo kad v12 jei nekystu Model No. SCPH-70004. Kaip lituot ta lazer fix? Ar yra koks gidas? Kiek meistrai uz ji lupa pinigu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kitokio lazerio i ps2slim nei priklauso neidesi,nes skiriasi ir visas mechanizmas,gal ant lazeriuko neislitavai uztrumpintu takeliu?ir jeigu versija 12[jei neklystu] jam reikia lituot laser fix

pas mane v12, scph-77003, gal kas galite paaiskinti kas cia do lazeris, kuo jis jau toks ipatingas kad jam laser fix reikia ir kas tas laser fix, lituokli pazystu, ar galeciau ji pats padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kitokio lazerio i ps2slim nei priklauso neidesi,nes skiriasi ir visas mechanizmas,gal ant lazeriuko neislitavai uztrumpintu takeliu?ir jeigu versija 12[jei neklystu] jam reikia lituot laser fix

 

pas mane v12, scph-77003, gal kas galite paaiskinti kas cia do lazeris, kuo jis jau toks ipatingas kad jam laser fix reikia ir kas tas laser fix, lituokli pazystu, ar galeciau ji pats padaryti?

jei V12 tai reikalingas jei neklystu, "romeo" pataisymas, tai apsauga lazeriui kad po cipavimo jis "neperdegtu". man kaip tik toki padare meistras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kitokio lazerio i ps2slim nei priklauso neidesi,nes skiriasi ir visas mechanizmas,gal ant lazeriuko neislitavai uztrumpintu takeliu?ir jeigu versija 12[jei neklystu] jam reikia lituot laser fix

 

pas mane v12, scph-77003, gal kas galite paaiskinti kas cia do lazeris, kuo jis jau toks ipatingas kad jam laser fix reikia ir kas tas laser fix, lituokli pazystu, ar galeciau ji pats padaryti?

 

ar tikrai v12?nes 77003 jau bus 15versija,ir jokio fix jau ten nereikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar tikrai v12?nes 77003 jau bus 15versija,ir jokio fix jau ten nereikia

naujokas esu! v15! :notworthy: 77004 taippat!

 

pirmiausia 77004 lazer fix nereikia, o itariu kad gali but parejes lazerio valdymo procesorius, ar kaip jis ten vadinasi, turejau 77004, dvd video skaite lengvai, o ps2 org zaidimo niekaip nenuskaite, bandziau kita lazeri det, reguliuot niekas nepadejo, paskui perdejau tapati diskasuki, su tuopaciu lazeriu i kita ps2 77003 ir viskas kaip uoga! :weep: mano isvada jei visai neskaitytu sakyciau gal kazkas ant motinines pazeista, bet jis buvo visai naujas, neardytas, bet jei dvd viseo standarta atpazysta kitu nea, tai manyciau pats ps2 nuskaito kompakta tik nesugeba atpazinti kas tai per do kompaktas, greiciausiai procesoriaus kalte, nors nzn gal pats ps2 biosas parejes gali buti... ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepadeda jis. : |

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti toks dalykas,kad cipas eda lazeri,buvo cia draugeliui,pakeite tris ir visus suede,paskui pakeite cipa ir lazeri ir jau puse metu geimina,otau garantijos nedave keiciant lazeri?!

 

gali buti toks dalykas,kad cipas eda lazeri,buvo cia draugeliui,pakeite tris ir visus suede,paskui pakeite cipa ir lazeri ir jau puse metu geimina,otau garantijos nedave keiciant lazeri?!

 

gali buti toks dalykas,kad cipas eda lazeri,buvo cia draugeliui,pakeite tris ir visus suede,paskui pakeite cipa ir lazeri ir jau puse metu geimina,otau garantijos nedave keiciant lazeri?!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti nebent kad cipas neturi lazerio apsaugos, pats ps2 irgi neturi, dedi prastus kompaktus, o dar geriau pareztus ir pareina lazeris!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.