bambin0

Xbox 360 = multimedijos grotuvas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, jau kelintą mėnesį laužau galva norėdamas įsigyti multimedijos grotuvą, esme ta, kad norisi turėti vieną gerą prietaisą kokybiškai atliekanti pageidaujamas funkcijas(video, tv, zaidimai), taip prisikasiau iki Xbox, turiu keletą klausimų į kuriuos nerandu atsakymų:

 

1. Ar Xbox rodys visų formatų video (divix, avi, HD, blueray??) ir ar reikia juos konvertuoti (tai sudėtinga ar pakanka viena karta viska sukonfiguruoti, veliau veikia automatas), kažkaip nesinorėtų.

2. Gal yra galimybė sujungti Xbox su PC ir tiesiai iš ten "pumpuoti" video? Ar reikės žaisti su visokiom fleskem?

3. Kažką nerišliai teko girdėti, kad Xbox tarnauja kaip skaitmeninės TV priedėlis. Tame yra tiesos?

4. Ir paskutinis klausimas, mano norus kaip ir supratot (tikiuos) ar verta man šį įrenginį įsigyti, turint omenyje, kad žaidimai bus antraeilė pramoga :rolleyes: o gal ir ne, nebandžiau - nežnau..

 

Būsiu dėkingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tau reikia kad veiktu kaip multimedios grotuvas tai imk PS3. Palaiko daugiau formatu + palaiko BLU RAY.

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tau reikia kad veiktu kaip multimedios grotuvas tai imk PS3. Palaiko daugiau formatu + palaiko BLU RAY.

 

na bet kiek zinau per PS3 nepaziuresiu filmuku is linkomanjos :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet kiek zinau per PS3 nepaziuresiu filmuku is linkomanjos :rolleyes:

Kokių dar filmukų? Tu logiškai mastyk, jeigu aš tau sakau kad PS3 palaiko daugiau formatų tai per kurią vietą tu jų neperžiūrėsi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano galva x360 kaip multimedia grotuvas yra nelabai tinkamas pasirinkimas, nes turi per daug apribojimu (nepalaiko .mkv, .ts, bluray ripu ir t.t.). Pats asmeniskai HD filmams naudoju prie FullHD teliko prijungta laptopa su HDMI isejimu ir gera vaizdo plokste, ant kurio paleidus MediaCenter ir pajungus USB distancini pulta eina visi HD filmai, o is salies ziurint atrodo, tarsi valdytum paprasta buitini grotuva.

Redagavo Ric

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip medios irenginys xbox360 netinkamas... deja, tupas apribojimas del .mkv, filmu streaminimas per tinkla - debilizmas, nes kad paziuret filma turi but ijunges 2 irenginius, filmu kopijuot i HDD negalima.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na, pats turiu xbox360 ir tevai daznokai paima ji ir nieko nesiskundzia...

O del formatu: pradziai tau reiks atnaujint per live xbox'a, kad galetum ziuret bent .avi formatus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na, pats turiu xbox360 ir tevai daznokai paima ji ir nieko nesiskundzia...

kaip suprast tevai daznokai paima ji? tipo juo daznai naudojasi ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprast tevai daznokai paima ji? tipo juo daznai naudojasi ar kaip?

Paima is jo, kad pasiziuretu filma, seriala etc. Negi taip sunku suprasti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matau ko jieskai ir galiu patart 100% varijanta

 

Western Digital - WD TV HD Media Player

 

jo kaina apie 350 -400lt ziuresi "viska"

Media Formats

MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264,

MKV, MOV (MPEG4, H.264)

JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG

MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC,

Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA

Playlist PLS, M3U, WPL

Subtitle SRT (UTF-8)

 

vienintelis minusas mano manymu kad nera streaminimo is pc nes neturi jis tinklo tai teks nusipirkt isoriny hdd ir ten kolekcionuot viska :rolleyes: o xbox kaip media centras tikrai nevykes nes jai negalesi ziuret HD tai koks cia media centras

Redagavo Ciko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matau ko jieskai ir galiu patart 100% varijanta

 

Western Digital - WD TV HD Media Player

 

jo kaina apie 350 -400lt ziuresi "viska"

Media Formats

MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264,

MKV, MOV (MPEG4, H.264)

JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG

MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC,

Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA

Playlist PLS, M3U, WPL

Subtitle SRT (UTF-8)

 

vienintelis minusas mano manymu kad nera streaminimo is pc nes neturi jis tinklo tai teks nusipirkt isoriny hdd ir ten kolekcionuot viska :mellow: o xbox kaip media centras tikrai nevykes nes jai negalesi ziuret HD tai koks cia media centras

sitas for the win, labai geras daiktas pats svajoju toki nusipirkti. prie jo paimti koki bent jau 160GB isorini kieta diska ir bus smagu gyventi

 

HD ziurejimui yra TVersity.

jeigu turi slabnesni PC tai ne iseitis. pas mane nenoriai driba jis kai reikia is .avi perdaryt i .wmv kai parsisiunciu is lm anime serija. nors jau atrodo turetu su tokia uzduotimi susitvarkyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano patarimas pamiršti SexBOX 360 jeigu tau reikia multimedijos grotuvo. Patariu paimti PIRMĄ XBOX - instaliuoti į jį Media Center ar UnleashX sumoddinti ir pirmyn - visi formatai, DVD ir remote galima pasijungti ir HDD ir FTP ir viskas viename. Geresnio nebuna tikrai jeigu rinktis tam dalykus konsolę. Ir kainuoja nedaug labai jis.

BlueRay tik nerodo, bet galima iš kompo nuripintą perkelti.

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.