Tomas9

Pavogė XLive gamertaga.

Rekomenduojami pranešimai

Toks didelis, o tiki pasakom :blink: Man tai būtų gaila Goldo ir seivų, o ne Gamerscore :)

 

man zinok atvirksciai, goldas tai tik pinigai kurious sumokejas vel gali naudotis, o i GS tiek brangaus laiko ideta, as jau gol ir seivus prarasciau, nes pas mane zaidimai pereiti ir padeti, tai kad ir kokie seivai buvo man ju jau nereikes. o kad perejau juos parodo mano GS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks didelis, o tiki pasakom :blink: Man tai būtų gaila Goldo ir seivų, o ne Gamerscore :)

Tai man gaila gold su seivais. ;/ Bet tuo pačiu ir Gamescores kiek aš knisausi, kad kai kuriuos gaučiau, kiek žaidimą teko žaisti dėl kaikurių achievementų ar net per prievartą prisiversdavau žaisti žaidimą... :)

Redagavo Tomas9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kai gausi žinių būtinai pranešk :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai man gaila gold su seivais. ;/ Bet tuo pačiu ir Gamescores kiek aš knisausi, kad kai kuriuos gaučiau, kiek žaidimą teko žaisti dėl kaikurių achievementų ar net per prievartą prisiversdavau žaisti žaidimą... :blink:

 

maciau as tavo profili, tikrai zaidimus zaidei ir stengeisi juso pereiti gerai, o gold tai tik pinigai susitaupysi ir nusipirksi, bet kiek laio idejai tai jo taui atgal nieks negrazins.

tavo visi pasiekimai irgi bus pamirsti.

krc susiviliojai lengvais pinigais ir buvai isdurtas scameriu, uzuojauta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maciau as tavo profili, tikrai zaidimus zaidei ir stengeisi juso pereiti gerai, o gold tai tik pinigai susitaupysi ir nusipirksi, bet kiek laio idejai tai jo taui atgal nieks negrazins.

tavo visi pasiekimai irgi bus pamirsti.

krc susiviliojai lengvais pinigais ir buvai isdurtas scameriu, uzuojauta.

Labai ačiū, retas kuris supranta įdėtą vargą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai ačiū, retas kuris supranta įdėtą vargą.

patikek suprantu, jau man kaip laiko gaila zaidimams, o ka kalbeti apie paprastus kuriuos tik pabandai ir numeti, buvo keleta tokiu, gailiuosi kad is vis i xboxa idejau. :blink:

siaip laikyk kumsciaus kad kas nors gautusi su ms supportu, vienintele galimybe nelikti be paskutiniu kelniu.

nurodyk jiem puslapi kur tave nuscamino ir duok kuo daugiau info kad ten buvo tavo profilis, buves adresas kuri jie pakeite (o gal dar ne) ir tt. kabinkis net ir siaudo. nes cia ne bajeris, 20k GS nesuriksi greitai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala dbr pagalvojau ar acc neitu recoverint? nes emeilas tai tavo, o jie tavo emeil pas tai nezino manau. Nepykit jei klystu seip ideja kilo :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala dbr pagalvojau ar acc neitu recoverint? nes emeilas tai tavo, o jie tavo emeil pas tai nezino manau. Nepykit jei klystu seip ideja kilo :book:

Taip savo emailą aš valdau, bet jis aplamai viską pakeitė ir emailą ir kodą. :book:

 

P.S. apsimoką kurtis naują gamertagą ir prašyt, kad pervestų gold? Nes kažkodėl yra nuojauta, kad seno neatgausiu. :D

Redagavo Tomas9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonės patarkit ką nors, nes rašymas ms į email kaip į sieną...prašo skambint, bet juk į USA nepriskambinėsi...kaip manot gal kaip nors eitų reikalaut ko nors iš lietuvių ms atstovybės...jie neprisiėma xbox bet manau padėt jie privalo.

Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonės patarkit ką nors, nes rašymas ms į email kaip į sieną...prašo skambint, bet juk į USA nepriskambinėsi...kaip manot gal kaip nors eitų reikalaut ko nors iš lietuvių ms atstovybės...jie neprisiėma xbox bet manau padėt jie privalo.

 

tai ir tau tas pats :lol: ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo cia tau tai tikrai nepasiseke

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.