Tomas9

Pavogė XLive gamertaga.

Rekomenduojami pranešimai

Taigi pavogė mano gamertagą susisiekiau su MS atsakiau į klausimus kurių klausė. Tai dabar tenka laukti ir norėjau paklausti kokia tikimybė, kad bus gražintas gamertag? ar jau galiu jį pamiršti? Girdėjau, kad jai nesugražins gamertago tai susikūrus naują jie gali pervesti gold ant to naujo. Tai tiesa ar ne? Ir ar jai pervestų pervestų tik gold ar ir Gamescore? Ir kaip su žaidimų save?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nepasiseke, bet man atrodo tu gold'o neturejai. O koks tavo Gamertag buvo, ir kaip ji Nu*iso?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pavogė mano gamertagą susisiekiau su MS atsakiau į klausimus kurių klausė. Tai dabar tenka laukti ir norėjau paklausti kokia tikimybė, kad bus gražintas gamertag? ar jau galiu jį pamiršti? Girdėjau, kad jai nesugražins gamertago tai susikūrus naują jie gali pervesti gold ant to naujo. Tai tiesa ar ne? Ir ar jai pervestų pervestų tik gold ar ir Gamescore? Ir kaip su žaidimų save?

Įdomu, kaip tau jį pavogė :) Jei esi neprisidirbęs ms, tai gal ir gražins kaškaip :))

O ant naujo gamescore gali but, kad goldą kaip nors kaip užuojautą perves, bet ir tai kažin, o apie gamescore ar seivus tai, net nesvajok :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jug seivai vis dar yra Hard'e, tai gal kaip nors padarys, kad galetum perleist kitam profiliu, o Gamerscore tai kazi ar atiduos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tu duodi, as kai bandziau tai Pc failu praradau daug, ir du DL diskus suvareu, jei naudoji, tai bent ant blogo acc bandyk, o cia sako kad 1month netiks, nes jie nori metam turet :)

Ir kas tau buna kai bandai prie acc prisijunkt? Nes as niekad nemates kad kam acc butu paeme.

Redagavo Shock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tu duodi, as kai bandziau tai Pc failu praradau daug, ir du DL diskus suvareu, jei naudoji, tai bent ant blogo acc bandyk, o cia sako kad 1month netiks, nes jie nori metam turet :)

Ir kas tau buna kai bandai prie acc prisijunkt? Nes as niekad nemates kad kam acc butu paeme.

Žinau susimoviau juodai teks per naują GS rinktis... Gal kas galit nušaut mane? :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O bent Gold'a dave? Nes 100lt i bala tai nzn.

Dar nieko neaišku sakė susisieks MS truputį vėliau per emailą, jai matysiu, kad nieko nevyksta ar dar kas tai susikursiu naują gamertagą ir prašysiu, kad pervestų Gold.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.