gariokas

ar imanoma atskirti xbox360 pagaminimo metus ir kita info is serijos nr?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.turiu tokia beda,gyvenu norvegijoje,mano xbox uzlinko del 3 raudonu lempuciu.issiunciau remontui,grazino man kompa bet ne mano,kazkoki kita nudrozta.vel nunesiau atgal ir pasakiau ;) kad man grazinat mano arba nauja duodat(tokie norvegijos istatymai).jie vel ji issiunte.dabar turi neuziilgo gryzti,bet tik va kad as nezinau kaip atskirti ar jis naujas ar tik gerai issilaikes senesnis.sakau gal jus zinote kaip nustatyti ar tai naujas xbox360?pagal serijos nr ar ka kita?

Busiu dekingas uz visa issamia informacija. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip sunkiai atskirsi gali deze pakeisti o vidurius palikti tokius pat. turejas esu tokiu boxu kur buvo 2007 metu plasmases o kai isarziau pamaciau sena 2005 metu boxa gali atpazinti pagal cd rumo pagaminimo metus arba pagal radijatorius ir kitokias dalis cia linkas kaip atskirti kelintu metu jis mazdaug pagal dalis daugiau info suzinosi tik isarzius

http://kurtsh.spaces.live.com/blog/cns!...!4487.entry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip sunkiai atskirsi gali deze pakeisti o vidurius palikti tokius pat. turejas esu tokiu boxu kur buvo 2007 metu plasmases o kai isarziau pamaciau sena 2005 metu boxa gali atpazinti pagal cd rumo pagaminimo metus arba pagal radijatorius ir kitokias dalis cia linkas kaip atskirti kelintu metu jis mazdaug pagal dalis daugiau info suzinosi tik isarzius

http://kurtsh.spaces.live.com/blog/cns!...!4487.entry

 

tame cia ir beda,kad jei isardysi tai garantija dings.ir dar turi aiskintis su jais kai ateisi atsiimti is po parsiuntimo,parduotuveje neiseis issardyti.va tas su elektros jungikliu skirtumas geras dalykas,gal pades.gal dar turite kas kokiu ideju?o serijos nr tai nepadeda visai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta garantini libduka nesunku graziai nuimti su paprastu plauku fenu kaitini ir su peiliuku uzkisineji po truputi ir graziai nueina tik reikia neskubeti o paskui ji uzklijuoji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ateis senas ar naujas galima atskirt pagal maitinimo lizdo isvaizda, kistukus. Paieskok forume temos kaip atskirti jasper. Ten berods yra ta foto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ateis senas ar naujas galima atskirt pagal maitinimo lizdo isvaizda, kistukus. Paieskok forume temos kaip atskirti jasper. Ten berods yra ta foto.

va as dabar ir galvoju,radau kad jasper yra 150W ar kitas su 175W maitinimu,o mano yra 203W (12V 16.5A,5Vsb 1A). tai jei man jie duos nauja jasper su 150W arba 175W ir as pajunksiu savo maitinima 203W man xbox iskart iskeps ar kaip? ar jie man tada turi duoti visa komplektacija nauja? :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pajungsi viska laisvai. Nieko tokio, kad galingesnis mait. blokas, xboxas pasiims kiek reikia. Bet va jei butu maitinimas 150w, o xboxui reiktu 175w ar 203w - beda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va as dabar ir galvoju,radau kad jasper yra 150W ar kitas su 175W maitinimu,o mano yra 203W (12V 16.5A,5Vsb 1A). tai jei man jie duos nauja jasper su 150W arba 175W ir as pajunksiu savo maitinima 203W man xbox iskart iskeps ar kaip? ar jie man tada turi duoti visa komplektacija nauja? :blink:

 

jei turi savo maiteka 203w ir pajungsi i jasperi kuriam tinka 150w tai didesnis maitblokis susilpnes ir paduos reikiama srove, bet jei paimsi nuo jasperio bloka (150w) ir pajungsi prie seno xboxo tai nepavilks, nors tiesa sakius nepajungsi, nes tem kistukai gudriai sukonstruoti - netiks is naujesnio i senesni, bet atvirksciai tinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei turi savo maiteka 203w ir pajungsi i jasperi kuriam tinka 150w tai didesnis maitblokis susilpnes ir paduos reikiama srove, bet jei paimsi nuo jasperio bloka (150w) ir pajungsi prie seno xboxo tai nepavilks, nors tiesa sakius nepajungsi, nes tem kistukai gudriai sukonstruoti - netiks is naujesnio i senesni, bet atvirksciai tinka.

aciu uz gera informacija.

bet kaip del to serijos numerio,negi niekas nezino ar imanoma atskirti is serijos numerio ar tai senas kompas ar naujas?

vakar buvau nuejas atsiimti kompo is parduotuves po remonto,vel atsiunte ne mano,ta pati sena.sudz.... iai atsisako keisti i nauja,prasikoliojau ir tiek.reikes rytoj varyti pas parduotuves direktoriu,gal tas protingesnis bus.

 

dar klausimelis .cia norgei yra arcade,premium,ir elite. mano buvo premium,tai jei man i jo vieta ikistu arcade,skirtusi kompo parodymai(galingumas ar kas?) ar cia tik komplektacijos turinys skiriasi?

aciu uz visas pastangas kas parasote,labai dekingas :D:D:):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skiriasi tik komplektacijos turinys. Arcade neturi jokiu papildomu priedu, tik pajungimo laidus paprasciausius. Dar arcade konsoles dvd stalciaus priekis baltas, o premium ir elite chromuotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.