aibo77

patarkit! koki router'i isigyti?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Turiu gan spartu sviesolaidini interneta (ISP „Kompiuterinis langas“ www.kli.lt) su statiniu IP (77.89…) ir noreciau namuose padalinti ji keliems kompiuteriams. Is tiekejo eina tik LAN jungties kabelis, jokiu modemu nieko kito nera, man reikalingas nebrangus routeris (wired). koki patartumet pirkti? ar tinkami ASUS RX3041, TP-Link TL-R402M. Noresiu jungti PC ir XBOX 360 ir naudoti interneta vienu metu abiem irengimais. kaip suprantu pas mane pasijungimas prie interneto ne PPPOE principu, i kokius routerius reikia atkreipt demesi?

Galiu pirkti is uzsienio, ebay ir tt, bet kad nelabai ka pigiau galima rasti (plius nemazas parsiuntimo mokestis uz tokius dalykelius), nebent padevetus, o padeveta is uzsienio nesinori pirkt, taipogi ir cia is skelbimu galima padeveta nusipirkt, bet kaip liaudies ismintis byloja "skupas moka du kartus" tai nesinori to patirti. geriau pirkti nauja bet nebrangu, stai cia ir iskyla klausimas: koki? ir del to PPPOE palaikymo, pas mane inetas be sito protokolo, ta prasme nesijungia kaip koks ZEBRA per passwordus ir tt, jungiuosiu tiesiog laidas i tinklo plokste ir inetas veikia. turiu statini pastovu IP, tai routeris turi palaikyt toki sujungima ir is jo jau dalinti i kelis. nesinori moket daugiau 100lt, geriau maziau, nes jis man tiek ir tereikalyngas, bet laida pastoviai perkisinet irgi jau pabodo...pagrinde mane domina klausimas apie routeriu rushis, kokius sujungimus palaiko. Ta prasme jei pas mane is tiekejo ateina internetas LAN jungtimi su statiniu IP, man tinka betkoks siuolaikinis routeris kad padalint ta srauta? nebus taip kad iejimas i routeri ne LAN o koks kitas ir reikes dar kazka papildomai daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas,

 

Poreikiai kiek matau yra nemazi pas tave, o turint tokiu poreikiu sudejus + ir - ir zinoma kad butu kuo maziau vargo bei rankinio konfiguravimo vienintelis pasiulimas ir akys krypasta i http://www.linksysbycisco.com/US/en/products/Routers gamintoja, neviena apzvalga siuos ruterius ivardinu kaip vienus is geriausiu, turesi maziausiai problemu su uptime ir visais kitais dailykais, zinoma rekomenduojamas butu Linksys WRT610N, bet jo kaina ir yra atitinkama apie 300lt., bet daiktas vertas savo kainos, funkcijomis ir znoma nepriekaistinga kokybe....ir zinoma nepaminejai apie Wireless butinuma, bet kad jis bus manau arba dabar arba ateityje.... taigi http://www.linksysbycisco.com/US/en/products/WRT610N jai yra papildomas litas, jai ne zvalgykis i pigesnius broliukus, zinoma funkcijomis jie nusileis, bet veiks puikiai :D as naudoju darbe WRT120N broliuka jokiu nusiskundymu pajungus kelis kompiuteris, kas svarbiausia nepastebiu jokio strigimo vieno ar kito kompiuterio atzvilgiu, kur buvo problemos su ankstesniais ruteriais, taip pat namie isigyjau jau ir WRT160NL tiesiog vertas savo pinigu ir net nekyla abejoniu ji keisti i kita preke... (sujungta per ji pas mane TV, Xbox360, PC, PC ir zinoma bevielis kuris veikia ir duoda tolygu signala visame bute, kas yra net truputi keista)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusimanai tu pakankamai apie siuos dalykus, cia tau nera ka ir be patarti. Be to paprastas routeris daug nekainuoja, kai nusipirksi bus instrukcija ir padalins tau ta srauta, IP pas routeris jau paskiria, nieko ten per daug configint nereikia.

beje visi routeriai sumazina interneto greiti, pvz maniskis daugiau 4-5 Mb/s neduoda, nors be jo as gaunu apie 10. bet del to nesuku galvos uztenka ir taip man to greicio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu nori pigu wi-fi routa, tai aisku imk d-link. per sienas kerta gan prastai, bet jeigu pastatti routa kuo auksciau, tuo greiciau veiks :)

turiu d-link DI-524

stai kiek pasiekiau kitame butos kampe:

Nuotrauka

 

nupirkau uz 20lt is skelbimu, bet cia pasisieke, kadangi pardavejas mane kad ji sugadino, o tereikejo pakeisti firmware

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.