aibo77

patarkit! koki router'i isigyti?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Turiu gan spartu sviesolaidini interneta (ISP „Kompiuterinis langas“ www.kli.lt) su statiniu IP (77.89…) ir noreciau namuose padalinti ji keliems kompiuteriams. Is tiekejo eina tik LAN jungties kabelis, jokiu modemu nieko kito nera, man reikalingas nebrangus routeris (wired). koki patartumet pirkti? ar tinkami ASUS RX3041, TP-Link TL-R402M. Noresiu jungti PC ir XBOX 360 ir naudoti interneta vienu metu abiem irengimais. kaip suprantu pas mane pasijungimas prie interneto ne PPPOE principu, i kokius routerius reikia atkreipt demesi?

Galiu pirkti is uzsienio, ebay ir tt, bet kad nelabai ka pigiau galima rasti (plius nemazas parsiuntimo mokestis uz tokius dalykelius), nebent padevetus, o padeveta is uzsienio nesinori pirkt, taipogi ir cia is skelbimu galima padeveta nusipirkt, bet kaip liaudies ismintis byloja "skupas moka du kartus" tai nesinori to patirti. geriau pirkti nauja bet nebrangu, stai cia ir iskyla klausimas: koki? ir del to PPPOE palaikymo, pas mane inetas be sito protokolo, ta prasme nesijungia kaip koks ZEBRA per passwordus ir tt, jungiuosiu tiesiog laidas i tinklo plokste ir inetas veikia. turiu statini pastovu IP, tai routeris turi palaikyt toki sujungima ir is jo jau dalinti i kelis. nesinori moket daugiau 100lt, geriau maziau, nes jis man tiek ir tereikalyngas, bet laida pastoviai perkisinet irgi jau pabodo...pagrinde mane domina klausimas apie routeriu rushis, kokius sujungimus palaiko. Ta prasme jei pas mane is tiekejo ateina internetas LAN jungtimi su statiniu IP, man tinka betkoks siuolaikinis routeris kad padalint ta srauta? nebus taip kad iejimas i routeri ne LAN o koks kitas ir reikes dar kazka papildomai daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas,

 

Poreikiai kiek matau yra nemazi pas tave, o turint tokiu poreikiu sudejus + ir - ir zinoma kad butu kuo maziau vargo bei rankinio konfiguravimo vienintelis pasiulimas ir akys krypasta i http://www.linksysbycisco.com/US/en/products/Routers gamintoja, neviena apzvalga siuos ruterius ivardinu kaip vienus is geriausiu, turesi maziausiai problemu su uptime ir visais kitais dailykais, zinoma rekomenduojamas butu Linksys WRT610N, bet jo kaina ir yra atitinkama apie 300lt., bet daiktas vertas savo kainos, funkcijomis ir znoma nepriekaistinga kokybe....ir zinoma nepaminejai apie Wireless butinuma, bet kad jis bus manau arba dabar arba ateityje.... taigi http://www.linksysbycisco.com/US/en/products/WRT610N jai yra papildomas litas, jai ne zvalgykis i pigesnius broliukus, zinoma funkcijomis jie nusileis, bet veiks puikiai :D as naudoju darbe WRT120N broliuka jokiu nusiskundymu pajungus kelis kompiuteris, kas svarbiausia nepastebiu jokio strigimo vieno ar kito kompiuterio atzvilgiu, kur buvo problemos su ankstesniais ruteriais, taip pat namie isigyjau jau ir WRT160NL tiesiog vertas savo pinigu ir net nekyla abejoniu ji keisti i kita preke... (sujungta per ji pas mane TV, Xbox360, PC, PC ir zinoma bevielis kuris veikia ir duoda tolygu signala visame bute, kas yra net truputi keista)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusimanai tu pakankamai apie siuos dalykus, cia tau nera ka ir be patarti. Be to paprastas routeris daug nekainuoja, kai nusipirksi bus instrukcija ir padalins tau ta srauta, IP pas routeris jau paskiria, nieko ten per daug configint nereikia.

beje visi routeriai sumazina interneto greiti, pvz maniskis daugiau 4-5 Mb/s neduoda, nors be jo as gaunu apie 10. bet del to nesuku galvos uztenka ir taip man to greicio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu nori pigu wi-fi routa, tai aisku imk d-link. per sienas kerta gan prastai, bet jeigu pastatti routa kuo auksciau, tuo greiciau veiks :)

turiu d-link DI-524

stai kiek pasiekiau kitame butos kampe:

Nuotrauka

 

nupirkau uz 20lt is skelbimu, bet cia pasisieke, kadangi pardavejas mane kad ji sugadino, o tereikejo pakeisti firmware

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Sveiki, Kviečiu išbandyti naują naršyklinį žaidimą, kuris yra apie karą, politiką ir verslą. Žaidimas yra pritaikytas kompiuterių ir telefonų naršyklėms, aktyvūs žaidėjai sprendžia tolimesnius atnaujinimus, nėra pay 2 win. Optimaliam žaidimui rekomenduojama prisijungti ir atlikti veiksmus kas 10 val.   Politika - kiekviena šalis turi savo vyriausybę (prezidentas, viceprezidentas, seimas, gynybos ir ekonomikos ministrai), vyriausybė leidžia šalies įstatymus (taika/karas, aljansas, mokesčiai ir pan.) ir prižiūri bendrą šalies tvarką. Karas - per politikos prizmę aneksuoji kitų šalių teritorijas ir jų resursus. Kitų šalių žaidėjai gali prisijungti prie karo (atakuoti/ginti). Verslas - gali įsidarbinti, kurti savo įmones, įdarbinti kitus žmones, parduoti arba panaudoti gaminamus resursus.   Šiuo metu mus puola Lotynų Amerikos aljanso žaidėjai (įskaitant Urugvajų ir Lenkiją), kurie turi ženklų žaidėjų pranašumą. Vakar praradome sostinę, šiandien prarandame visas likusias žemes, todėl mobilizuojame visus norinčius prisidėti :) Registracijos į žaidimą nuoroda arba warera.io Lietuvių bendruomenės Discord nuoroda. Lauksime  
    • Visiems kas norėjo, bet negalėjo ar nespėjo praeitais metais įsigyti Playstation 30th Anniversary žaisliuku. Sony planuoja antrą kartą paleisti minėtų jubiliejinių Dualasens, Portal ir netgi Playstation Slim versijos (bet ne Pro) pardavimą. Preorderiai startuos nuo 07 23, o kad gyvena užsienyje ir turi priėjimą prie oficialus PS Store, tai ir nuo 07 21. Taigi nežiopsokit😀  
    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos