Venox2008

kaip isirashyti bootmii

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, atsisiunciau bootmii programa ir kai bandziau instaliuota per hbc ish pradziu ishsoko setup'as (lyg ir ok viskas) ir kazkaip suvele kad ar blogas mano cios ar dar kazkas (bet kazkaip tipo kad ar piratinis ar vulnerable cios) ir neleidzia niekaip jo suinstaliuoti.. gal zinot kaip tai padaryti? pas mane daug visokio cios irashyta (naujausias tas cios14 rev) jei yra skirtumas koks :) o jei neisheina oficialaus isirashyti (as tai bootmii beta3 lygtais bandziau, nu naujausia shiuo momentu).. gal jei su ana nieko neisheina, tai gal kokia hacked versija yra? :) siaip kiek zinau gera cia programa tai ir labai susidomejau, nes daud configu yra ir galima wii NAND backupa pasidaryti (kai wii uzhsibrickina kad galima vel atstatyti) :) dar jei cia svarbu moddinau su cioscorp kazkokiu seniau savishki...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bliam kaip gali nepaleis setupo.. su visais cios'ais ir cios corpais paleidzia, persisiunti beta 3 pasileidi .dol'a per hbc, palauki ten kelias sec kol isoka press button, paspaudi pasirenki dvd x su hack mii (jei neklystu jie yra ten kartu), tada hbc atsinaujini, ir pagaliau gali bandyt boot mii ant boot2 installint jei nesiinstalina tai blogai ant ios'u instalinant gali lievai veikt taigi svarbu ant boot2 kad butu, gal tu ant ios'u bandei installiuot ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas ir yra kad bandziau ant cios'u :/ bet dabar ishsprendziau problema intere pasiskaiciau:

 

1. Isirashai ant virshaus IOS36-64-v1042.wad

2. tada susirashai hackmii, HBC atsinaujini ir t.t

3. tada vel isirashai CIOS36 kokius nors ir viskas OK..

 

kaip skaiciau intere tai man cios36 neleisdavo isirashyt hackmii (lygtais).. db viskas ok..

Redagavo Venox2008

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.