pliauska

Routeris ir zaidimai sukelti i hdd

Rekomenduojami pranešimai

Tai va noriu regintis i live'a ir turiu routeri msi rg60se bet nzn kaip ji pajungt nes zinau kad kazkoks turi but ip prie jo bet nezinau kaip ji gaut tai kaip man ji pasijugt?

Ir ar gali uzmatyt ir uzbanint jei zaidimai irasyti i hdd? Ta prasme jei losi orginalu o kiti neorginalus hdd guli?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu kad neatsakei nei i viena mano klausima

 

Beto radau ta defaultini routerio ip 192.168.1.1

 

Viska lyg ir nusistatai iejas i ji bet internetas neveikia. Nereikia irasyti i kompo networksus jokiu ip? ar subnet masku?

Redagavo pliauska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu jeigu klausi tai neklausk kiaurai, pateik daugiau info, koks pas tave interneto tiekejas? koky gauni ish jo IP (statini ar dinamini)? sheip pats paprasciausias routerio pajungimas buna su routerio CD pagalba, ten viskas vyksta step-by-step principu :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ip iskart yra 77.87.11.4 ateina tik kabelis be modemo. Bandziau prijungt prie x'o iskart ji bet neprisiconnectino man kazkaip. Dariau auto parametrus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ip iskart yra 77.87.11.4 ateina tik kabelis be modemo. Bandziau prijungt prie x'o iskart ji bet neprisiconnectino man kazkaip. Dariau auto parametrus.

 

nu tai ka nzn kad IP prie MAC'o priristas. tau reik arba per routeri jungt, arba per antra tinklo plokste. dar gali bandyt skambint savo ISP ir isdestyt savo problma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ikishus ineto laida iskart i xboxa tau inetas nejo tikriausiai todel kad nenustatei xboxe interneto nustatymu, reikejo suvest IP ir tt, nes automatinis parinkimas tokiam IPui netiks.

jei jungsi routeri, dek y pc kompakta routerio, ji paleisk (turek interneta pajungta y kompiuteri ir veikianciais nustatymais), kompaktas atpazins tavo nustatymus, tada paprashys sujungti routeri su kompiuteriu (LAN laidu), vel praeis zhingsis, tada prashys interneto laida kuris ateina ish tiekejo ikishti i routeri ir po keliu minuciu check'inimo bus pasijunges internetas prie routerio o routeris prie kompiuterio ir interneto nustatymai pasikeis i automatinius. tada kitu LAN laidu jau galesi pajungt xboxa i kita routerio porta ir xboxo nustatymuose padaryt automatinius internetui.

taipogi routerio pajungimui per pc yra ir rankinis budas be kompakto per narshykles langa vedant pradini IP adresa, paguglink, info tikrai rasi.buna kartais per kompakta neisheina susijungti, tada padeda shis budas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va noriu regintis i live'a ir turiu routeri msi rg60se bet nzn kaip ji pajungt nes zinau kad kazkoks turi but ip prie jo bet nezinau kaip ji gaut tai kaip man ji pasijugt?

Ir ar gali uzmatyt ir uzbanint jei zaidimai irasyti i hdd? Ta prasme jei losi orginalu o kiti neorginalus hdd guli?

O nepasakysi koks tiekejas, koki interneta teikia? Ar turim chekinti pagal IP adresa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiekejas "interneto namai" jei toki zinot. Be to as tuos nustatymus ir dariau per narsykle suvedes routerio ip viskas lyg ir gerai bet sujungus routeri su pc matyt truksta kazkokiu interneto nustatymu paciam pc

 

Ir radau user guide'a http://forum.msi.com.tw/bas/RG60SE%20User%20Guide.pdf visus ip viska ivedu kaip liepia jame bet neparasyta kokius dns server ip vest tai tuos laukus tuscius palieku bet internetas kompe visvien neveikia. gal kas galit padet?

P.S. viska vedu i cia: Nuotrauka

Redagavo pliauska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau uz double posta bet prasau jusu pagalbos. Gal kas zinot kaip prijungti ta nelemta routeri man niekaip nesiseka jo sujungti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.