Impaler

Pasijuokim ir pralinksmėkim

Rekomenduojami pranešimai

 

Socialinis eksperimentas. Gal ką paveiks ir privers susimąstyti. Žmonės nebūkim abejingi. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@minde84 jau čia nejuokinga o graudu b*iamba :) amerikonai tipo dauguma nutukę, tinginiai, ironiškai šypsosi o galvoja kitaip- tokie stereotipai apie juos pasaulyje. O kai pabandė experimentą, visi iškart padėjo žmogui, buvo keista matyt tokius abejingus rusus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Identišką situaciją rodė prieš porą sav per TV3 žinias Vilniuj. Lietuviam(/lenkam/rusam?) buvo +/- p****, o užsieniečiai iškart atkreipė dėmesį. Tai reiškias ir pas mus dar ruskas/sovietinis ar šiaip poxuistinis mentalitetas pas daugelį. :D

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

funny-Windows-7-logo.jpg

funny-Windows-8-design-AOL.jpg

funny-windows-versions-evolution.jpg

funny_fail_pics_lolcaption_epic_windows_

Ne į temą

Apie pirmą nuotrauką patylėsiu. Kodėl žmonės mano, kad Win 8 yra prasta operacinė? Pats ją naudoju ir nesiskundžiu, kolkas pati mėgstamiausia operacinė, neturiu prie ko prikibt. Manau daugelis mano, kad ji prasta vien dėl Start menu, bet galima įsirašyt paprasta (kaip ir praeitose operacinėse) start menu arba dėl kažkada pasklidusio mito, kad negalima įsirašyti neoriginalių programų....                  ....Arba tiesiog yra heiteriai, kuriem viskas gyvenime blogai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Apie pirmą nuotrauką patylėsiu. Kodėl žmonės mano, kad Win 8 yra prasta operacinė? Pats ją naudoju ir nesiskundžiu, kolkas pati mėgstamiausia operacinė, neturiu prie ko prikibt. Manau daugelis mano, kad ji prasta vien dėl Start menu, bet galima įsirašyt paprasta (kaip ir praeitose operacinėse) start menu arba dėl kažkada pasklidusio mito, kad negalima įsirašyti neoriginalių programų....                  ....Arba tiesiog yra heiteriai, kuriem viskas gyvenime blogai :)

Ne į temą

Cia tik juokelis. Pats turejau ir nemokejau normaliai naudotis :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.