Impaler

Pasijuokim ir pralinksmėkim

Rekomenduojami pranešimai

Visi kelia tik vaizdinius juokus, va anekdotas, kuris mokyklos laikais dar juokingesnis būt buvęs :D
 

 

Mokytoja klausia pradinukų, kuo jie norėtų dirbti užaugę. Onyte sako, kad norėtų būti pardavėja, mokytoja ją pagiria, Jonukas norėtų būti kosmonautas, galų gale ranką pakelia Petriukas.
– Na, sakyk.
– Aš norėčiau būti seksopatologas.
Mokytoja pasimetė, klausia, ar tu bent žinai, ką tai reiškia.
– Aš galiu paaiškinti. Matote, už lango ant suoliuko sėdi trys moterys ir valgo ledus. Viena ledus laižo, kita čiulpia, kita kanda. Kuri turi vyrą?
– Na, turbūt ta, kuri čiulpia.
– Tai va, mokytoja, vyrą turi ta, kuri yra su vestuviniu žiedu, o aš gydysiu tokias kaip jūs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/32995786842166431/E320F2E866B33267FAA63FDC684E7F548FC62DE0/

 

ps kas zino kodel iskarto paveiksliuko nerodo,nes idedu main url kad zinutei rodo o kai parasau tai linka rodo?

plm forumo kodas nepalaiko paveikslėlių be failo prierašo *.jpg ir panašiai. Vartyk kaip nori neis padaryti kad rodytų, nors kai spaudi peržiūrą parodo. Kol nepakeis kodo tol nieko nebus. Truputi shame, kad gamerių forumas, bet nepalaiko steam screenshot'ų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

plm forumo kodas nepalaiko paveikslėlių be failo prierašo *.jpg ir panašiai. Vartyk kaip nori neis padaryti kad rodytų, nors kai spaudi peržiūrą parodo. Kol nepakeis kodo tol nieko nebus. Truputi shame, kad gamerių forumas, bet nepalaiko steam screenshot'ų :)

anksciau tai veikdavo man kai ten kopindavau taip,dabar pasikeite matyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.