Impaler

Pasijuokim ir pralinksmėkim

Rekomenduojami pranešimai

i don't get it

 

Suprasti taip, jog tie kurie perka porche ir pan. nori sulaukti kitų dėmesio kadangi turi mažą vyrišką pasididžiavimą, o tie kurie perka VW automobilį jiems visiškai p* ar į juos atkreips dėmesį ar ne, o tai sako, kad jie yra savimi patenkinti ir t.t. nu ir iš to galima suprasti kad turi didelį, na gal ne tiek didelį, kiek nemažą pasididžiavimą. Nežinau kažkaip keista, kad esi vyras ir tokio liaudies požiūrio dar iki šiol nežinojai :)

 

 

=====================================================

 

Kaip keičiasi moterų profilio nuotraukos socialiniuose tinkluose:

12-14 metų: AŠ

14-16 metų: AŠ su tamsiais akiniais

16-18 metų: AŠ su papais

18-20 metų: AŠ klube

20-22 metų: AŠ su vaikinu

22-24 metai: AŠ prie palmės

24-26 metai: AŠ su vestuvine suknele

26-28 metai: AŠ su pilvu

28-30 metai: AŠ su vaiku

30-32 metų: VAIKAS

32-40 metų: VAIKAI

40+ metų: abstrakčios nuotraukos su gamtos vaizdais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprasti taip, jog tie kurie perka porche ir pan. nori sulaukti kitų dėmesio kadangi turi mažą vyrišką pasididžiavimą, o tie kurie perka VW automobilį jiems visiškai p* ar į juos atkreips dėmesį ar ne, o tai sako, kad jie yra savimi patenkinti ir t.t. nu ir iš to galima suprasti kad turi didelį, na gal ne tiek didelį, kiek nemažą pasididžiavimą. Nežinau kažkaip keista, kad esi vyras ir tokio liaudies požiūrio dar iki šiol nežinojai :)

 

 

mat kaip... manau man butu aiskiau buve jei butu vietoj porso buves vaipersis....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką picos išvežiotojas ir ginekologas turi bendro? Abu gali užuosti, bet negali paragauti…

 

 

Nuotrauka

Redagavo Lauras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Palermo universiteto (Italija) mechanikos ir matematikos fakulteto mokslininkai išvedė idealios moters krūtinės formulę!

 

Anot jų, reikėtų sudaryti trikampį ABC, kurio pagrindas AC, o kampai trijuose taškuose - įduba tarp raktikaulių ir speneliai.

 

Po to reikia suskaičiuoti tobulumo parametro reikšmę. Jeigu krūtinė ideali, parametras svyruos nuo 0,4 iki 0,6.

 

Norint jį suskaičiuoti, reikia AC ilgį padalinti iš 2 ir gautą rezultatą - iš AB ilgio. Jeigu parametrai mažesni nei 0,4, krūtinė šiek tiek nukausi, jeigu daugiau 0,6 - per aukšta.

 

Alenas Bernardenas, "Crazy House" kabare steigėjas, manė, kad tobulos krūtinės viršutinė dalis (antroji paveikslėlio dalis) - nuo viršaus (A) iki spenelio (B) - turi būti lygi 1/3 AC ilgio (nuo krūtinės viršaus iki pagrindo)."

 

Nuotrauka

 

Reik pamatuot mergos krūtine :) pagal šia sistema :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.