VeriGud

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Rekomenduojami pranešimai

Grynas POP1, tik su Pop2 Fighting Style. O Tai yra NUOSTABU!!!. ACIU UBISOFT! Negaliu patiketi tuo. Laukiu, nesulaukiu.

P.S. Aciu Dzozai.

Dar nesu nusivyles Jokiu Ubisoft tesiuniu, na gal tik POP naujausio to, bet jame is POP liko tik pavadinimas.

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as kaip tik gerai manau, daugiau galimybiu, daugiau naujoviu. Vandeni visai kitaip matysim nei kituose geimuose, ir patiko jog bus nauju galiu ir t.t.... Shit this game rock!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, del tu galiu tai jo. Bet galejo ka nors prigalvoti daugiau su tom smelio galiom, nes kazkaip tas uzsalimas tai man vistiek nekaip atrodo. Na, bet cia tik toks ispudis po trailerio. Gal istikruju visai ydomu bus zaisti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suledinimas tikrai mane žavi. Niekur dar nemačiau taip puikiai perteikto.. mmm.

O aplamai tai puiku, kad grįžo prie šaknų, nes nemanau, kad kam patiko ta naujausia dalis.. nors pabaiga man buvo super.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau gryžo tikrasis princas o ne tas cartooninis herojus, ačiū ubisoft ;), tikrai tikiuosi daug iš šio žaidimo tiek storyline tiek gameplay puse , 'cause it's the fuckin' most bad ass game 4me :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooooo. Pažiurint į trailer tikrai padirbėjo Ubisoft.

Jeigu dar kovos sistema būtų free style fighting kaip Warrior Within tai išvis super geimas bus.

Neblogai padarė su tais elementais - tikėsimes kad per daug to naudojimo nebus, nes kartais tas pats per tą patį labai užknysa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, PSP versija man nelabai patiko :spam: Kazkaip man nepatiko, kad is sono tas valdymas. Prie sitos dalies jau turbut daugiau nebegrysiu (priesingai nei prie kitu). Zodziu, biski nuvyle :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.