narkase

Dvd rom nenuskaito diskų

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Taigi nusipirkau LG dvd rom GH22LS50 pasijungiau per satą, kompas atpažino viskas gerai, bet kai įdedi kompaktą jo nenuskaito, o kai įeini į my computer viskas net pastringa, nesuprantu kame kampas :D Draiverius instaliavau, o senas dvd rom buvo pajungtas per IDE ,jei tai turi skirtumo... Tad būtų gerai jei kas ką patartumėt ;))

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip DVD irenginiams driveriu nereikia, yra du variantai: arba kazka ne taip laidus sujungei, arba gal nereikejo tu driveriu instaliuot, juk visi DVD irenginiai veikia ir be driveriu, pradziai pabandyk driverius isisnstaliuot is viso, pabandyk irengini pajungt prie kitos SATA jungties, ant antros ar trecios, jei yra...

 

Dar yra trecias variantas, kad pats irenginys yra brokuotas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip DVD irenginiams driveriu nereikia, yra du variantai: arba kazka ne taip laidus sujungei, arba gal nereikejo tu driveriu instaliuot, juk visi DVD irenginiai veikia ir be driveriu, pradziai pabandyk driverius isisnstaliuot is viso, pabandyk irengini pajungt prie kitos SATA jungties, ant antros ar trecios, jei yra...

 

Dar yra trecias variantas, kad pats irenginys yra brokuotas...

tik vieno dvd neskaito ar visu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik vieno dvd neskaito ar visu?

Visų ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Bandyk šituos keitinėti, jei tokie yra. Nes arba netaip pajungiai (nors nemanau) arba kompas nepriima. Su OS viskas tvarkoje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Bandyk šituos keitinėti, jei tokie yra. Nes arba netaip pajungiai (nors nemanau) arba kompas nepriima. Su OS viskas tvarkoje?

Nėra, yra tik sata ir sata power kištukai ;/ Su os tai viskas tvarkoj,nu kompas mato, kai prie satos pajungiu, kad yra dvd rom, ir per nero infotool randa jį rašo kokius kompaktus nuskaito ir panašiai, bet nesuprantu ko neprijama kompaktų :(

Laidus kaitaliot bandžiau ištrint visus ten sh ištriniau, bet tas pats...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu turi galimybę - pajunk ir patikrink kitam kompe. Jei neveiks tada DVD-ROM kaltė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu turi galimybę - pajunk ir patikrink kitam kompe. Jei neveiks tada DVD-ROM kaltė.

Vat, kad neturiu, ale ir nesiseka man :(

Šeip nemanau, kad dvd romo kaltė, nors aišku visko gali būt ;/

Ne į temą

Reiks čiūju pas meistrelius vešt, gal ką paremontuos :(
Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk per biosus paziuret ka apie dvd rom raso, gal kas disabled ijunkta. siuliciau nuo ten ieskot problemu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai galvoju kad ten kazkas su kompou ar kaip sake kazkas su bios problemos kaskas disable nes tikrai jeigu randa ji viska tai jis veikia ir laidai viskas gerai bet kazkas tikrai gal ant disable padaryta ir tesiog neatlieka tos operacijos kokios tau reikia!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai galvoju kad ten kazkas su kompou ar kaip sake kazkas su bios problemos kaskas disable nes tikrai jeigu randa ji viska tai jis veikia ir laidai viskas gerai bet kazkas tikrai gal ant disable padaryta ir tesiog neatlieka tos operacijos kokios tau reikia!

jei kompas ji randa normaliai o jis nenuskaitineja disku tai greiciausiai bus pacio dvd rom kalte. jei yra garantija jam tai vest reikia ir sakyt kad neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip buvo kad imeti diska jis kaska kaip ir krauna ir fsio sustoja ir nenuskaito nieko o pabandzius ieit per mycomp pc pastrigdavo :( . Tai cia man buvo dvd rom kalte, tai turejau garantini nunesiau ir man pakeite i kita :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau biški biose, tai ten pora punktų enablinau, bet tas pats... Nors aš nelabai moku tuo biosu naudotis, tai gali būt, kad ten viskas pakeičiama , ir iš kito šono pažiūrėjus naujas dvd rom , kad būtų sugedęs labai neįtikimą, bet aišku visko gali būt, tai tektų siųst į pigu.lt ... Nuvešiu firmikėn vienon tai visą tiesą pasakis, ;D Beje mano HDD irgi ant satos pajungtas, ten dar skaitinėjau, tai ten kaškas buvo apie master ir slave užsiminta, pas mane per biosą pažėjau abudu ant master, tai nežinau čia ar gerai ar blogai :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau biški biose, tai ten pora punktų enablinau, bet tas pats... Nors aš nelabai moku tuo biosu naudotis, tai gali būt, kad ten viskas pakeičiama , ir iš kito šono pažiūrėjus naujas dvd rom , kad būtų sugedęs labai neįtikimą, bet aišku visko gali būt, tai tektų siųst į pigu.lt ... Nuvešiu firmikėn vienon tai visą tiesą pasakis, ;D Beje mano HDD irgi ant satos pajungtas, ten dar skaitinėjau, tai ten kaškas buvo apie master ir slave užsiminta, pas mane per biosą pažėjau abudu ant master, tai nežinau čia ar gerai ar blogai :)

HDD ant master padaryk. DVD - slave. O biose problema gali buti nebent tame, kad yra limitas del chipseto ant kanalo sumuojant kartu PATA ir SATA. Pabandyk jei yra galimybe enablinti auto rezima raba kitus kurie yra (daugiau triju nebus). Rekomendacija: nedek ant vieno kanalo DVD ir OS HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BIOSE padaryk kur ten yra uzrasas panasus Load setup defaults arba Load omptimal defaults, cia buna normalus nustatymai, normaliam kompui ir ant situ nustatymu paprastai viskas turi veikti, o kad naujas daiktas buna sugedes, tai cia nieko nuostabaus, is mano parduodamu kompu praktiskai visiems kazkas sugenda per pirma pusmeti ir reikia keisti sugedusia detale i kita, buna, kad naujas kompas pas mane veikia, o pirkejas parsiveza namo ir pas ji jau nebeveikia, kai visi kompo komponentai gaminami Kinijoje, tai cia nieko nuostabaus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.