Skeith

XBOX360 Elite August 2009

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

Visa šita tema - mano įspudžiai nuo pirkinio ir skirti tiems, kurie ruošiasi pirkti XBOX 360 ir nežino dar nieko apie tai.

 

Šiandien nusprendžiau visgi po daug laiko nusipirkti XBOX 360.

Laukiau ilgai po to kai taisiau ne vieną kartą RRODus ir daug problemų man pačiam buvo iškile.

Turėjau patį pirmą Core, po to ir Arcade (visi nemano pirkiniai).

Nusprendžiau pirkti tik su Jasper ir tik naują - užknyso...

 

Kodėl šį kartą pasirinkau Elite? Galbut dėl to kad mėgstu viską daryti maksimaliai iki galo. Jeigu yra komplektacija - tai reikia maksimalios. +Elite geriau padaryta ir yra juodos spalvos (derinasi prie mano kitų konsolių, hehe)

 

Taigi Gamestation parduotuvėje nusipirkau bundle (kaip akcija galima pavadinti) - XBOX360 Elite, kartu su 2 žaidimais: Need For Speed: Shift ir Halo: ODST (galima buvo pasirinkti dar - iš viso ten 4, bet neesmė)

 

Iškarto sakau kad konsolė flashinti ar kažką kitką daryti su ją nesiruošiau ir nedarysiu.

Apsiejo man tai 199 svarai tas bundle (žaidimų kaina yra 70 svarų (dviejų butent))

+ paemiau COVER (prailginta garantija 2 metams GAMESTATION - 22 svarai)

 

Faktiškai Elite paskaičiuojant apsiejo man 129 svarų.

 

Taigi kaip konsolių ir žaidimų manjakas atidarant pakuotę pradėjau mastyti ir žiurėti:

 

120GB HDD - pirmas galbut toks dalykas.

Aišku talpa tikrai didelė, bet pagalvojant - ar daug žaidimų instaliuojasi į HDD... Jeigu žmogus ruošiasi pirkti iš XLIVE muzika ir video,bei floodinti su demo - taigi gerai. Bet jeigu ne - nemanau kad užpildyti tokia talpa jam pavyks. (jeigu aišku neturės keletą tukstančių žaidimų, bet ir tai reikia daug millionų save padaryti kad tiek vietos užimtų.

Vienas pliusas - nereikia Memory Unit :D

 

Ausines - žaidžiant per XLIVE tikrai reikia kalbant ir panašiai, bet F$%^ - ir čia matau pigią Microsoft naturą... Ausines yra 80 metų kokybės su plastikiniu korpusu, DIDELIU DINAMIKU per visą ausį ir iš kitos pusės, kur nėra dinamiko, tik plastikinis ellipsas be kokios nors tikrai minkštos apsaugos. Aiii - mano ausys... Neskaitant tai, kad ausinės man yra per mažos :cheers:

 

Gamepad - ok. Wireless. Gerai. Bet nejaugi microsoft negalėjo jau į ELITE įdėti AKKUMULIATORIUS bent jau, o ne Duracell batarkės... WTF noriu pasakyti. Aš suprantu ekonomija, bet...

 

1 month GOLD free - yeah, right. Geras dalykas, bet blogai tuom kad aktyvuojasi jis IŠKARTO, kai tik sukuri Gamertag. WTF? Aš nenorėjau dabar. Net nenoriu dabar online žaisti... Geriau kodą atskirai padarytų jau kaip buvo su pirmų XBOX. Aktyvuoji kada nori ir jokių problemų.

 

Daugiau NIEKO... Jo - tikrai nieko.

Aišku išsiskirti iš draugų su juoda konsole praverčia tikrai, bet netiek daug bonusų ir yra Elite. Aišku nekalbu kad plokštė ir pats surinkimas tikrai yra kokybiškesnis, tačiau jums reikia ir spresti ar tokios komplektacijos jus norėjote.

Aš truputį nusivylęs, bet tai juk Microsoft - MOST CHEAPEST AND MONEY HUNGRY COMPANY IN THE WORLD.

 

Taigi laukiu jūsų nuomonės ir tegul šita informacija padeda kitiems kiek nors (sukuriau su sarkazmu :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks vaizdas, kad dabar jį(ar ją nesvarbu) padėsi visiems laikams į spintą ir užmirši :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries pirkdamas to nezinojai? :D kas ir kaip ten yra, kokia komlektacija, kas tas live ir tt? nes paskaicius atrodo kad cia didele naujiena tau :cheers:

o LIVE tai galejai ir nesijungt iskart, cia jau suFailinai biski :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries pirkdamas to nezinojai? :cheers: kas ir kaip ten yra, kokia komlektacija, kas tas live ir tt? nes paskaicius atrodo kad cia didele naujiena tau :D

o LIVE tai galejai ir nesijungt iskart, cia jau suFailinai biski :D

Man GamerTag reikėjo tiesiog, o GOLD nelabai. Bet vienas be kito neišeina. ;)

 

Į spintą aišku nepadėsiu - turiu Star Ocean - todėl ir norėjau kad neiškarto GOLD būtų aktyvuotas... Norėjau HALO nors palikti. Nes kaip Hardcore gamer - tai tą Star Ocean dar ilgai žaisiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Aišku nekalbu kad plokštė ir pats surinkimas tikrai yra kokybiškesnis" - cia irgi nusnekejai tikrai, visu konsoliu tai ar arcade, ar pro, ar elite surinkimas tas pats tik korpusai skiriasi :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Aišku nekalbu kad plokštė ir pats surinkimas tikrai yra kokybiškesnis" - cia irgi nusnekejai tikrai, visu konsoliu tai ar arcade, ar pro, ar elite surinkimas tas pats tik korpusai skiriasi :cheers:

Deja ne, paziurek procentaliai kiek pro falconu pareje ir kiek elite falconu. Elite isvis beveik negaudavo rrod.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Aišku nekalbu kad plokštė ir pats surinkimas tikrai yra kokybiškesnis" - cia irgi nusnekejai tikrai, visu konsoliu tai ar arcade, ar pro, ar elite surinkimas tas pats tik korpusai skiriasi :cheers:

Plokštė ir detalės tie patys, bet surinkimas tikrai žymiai kokybiškesnis - kai taisiau teko matyti. Ir sulydita geriau ir tvirčiau viskas padaryta, ne šiaip štampovke kaip Arcade teko matyti kur net kondikai juda ir iššoka iš plok Turbut Elite ten daugiau QC darbo yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man GamerTag reikėjo tiesiog, o GOLD nelabai. Bet vienas be kito neišeina. :D

 

iseina skeith, iseina... :cheers:

pabandyk dar viena profili sukurt, tiesiog nejung jo prie live, jokiu adresu jokiu nieko, tik nick :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iseina skeith, iseina... :D

pabandyk dar viena profili sukurt, tiesiog nejung jo prie live, jokiu adresu jokiu nieko, tik nick :cheers:

Per vėlu jau. :D

Tiek to - HALO: ODST anyone?

 

Bėje kaip paminėjau - tema daugiau sarkastiška ;)

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o as del surinkimo vistiek nesutikciau, cia tie procentai irgi daug tiksliu ziniu nera, nes elite su e74 taipogi pilna, o ju maziau nes elitu maziau ir parduodama, bet cia musu snekus gereiksmes reiktu paciu Microsoft paklausti :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per vėlu jau. :D

Tiek to - HALO: ODST anyone?

Bėje kaip paminėjau - tema daugiau sarkastiška :cheers:

Ne į temą

why not :D add me to your F's list ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

why not :D add me to your F's list :cheers:

Ne į temą

Request sent
Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesą pasakius nelabai supratau temos tikslo. Nepasakei nieko naujo, kas buvo anksčiau kalbėta ir sakyta... Ir daug kur sufailinai. Išvada: konsolė gera, kad žioplas, nieks nekaltas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.