spamU

win xp ar win 7?

Rekomenduojami pranešimai

su vin 7 nelabai isejna bet man siulo vindows vista instalint tai ka mano kas geriau vista xp ar win7?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su vin 7 nelabai isejna bet man siulo vindows vista instalint tai ka mano kas geriau vista xp ar win7?

Va jau kas kas bet tik vistos nerašyk. Jau tada xp įsirašytum jei win 7 negali, bet šiaip tai win 7 kol kas geriausi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su vin 7 nelabai isejna bet man siulo vindows vista instalint tai ka mano kas geriau vista xp ar win7?

Xp ar Win7 = Win7 (jei geras PC)

Xp ar Vista = Tiktai Xp

Vista ar Win7 = Tik Win7

:nono:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu vsio aciu uz jusu atsakimus kompas pas meistra ir instalina win xp :nono:

nes buvo pasirinkimas vista arba xp :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu vsio aciu uz jusu atsakimus kompas pas meistra ir instalina win xp :nono:

nes buvo pasirinkimas vista arba xp :)

pas meistra :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu vsio aciu uz jusu atsakimus kompas pas meistra ir instalina win xp :lol:

nes buvo pasirinkimas vista arba xp :D

Dar vienas patarimas ateiciai. Jei nezinai kaip instalinti OS pasiklausk draugu gal jie tau pades uz simbolini mokesti, ar tiesiog pats panarsyk interne ir susirasi zingsnis po zingsnio kaip tai padaryti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gera meistra radai pas kuri toks milziniskas pasirinkimas: Vista ir XP, patyliu as apie tokius meistrus...

 

Geriau pats pabandytum is torentu parsisiust Win7 arba ta pati WinXP SP3, po to per BIOS pasidaryt 1 boot device CD/DVD ir uzkraut windoziu setupa, o po to skaityk kas parasyta ir spausk next, next, tai nors pats ismoksi windozes instaliuot, kas neaisku cia forume pasiklaustum...

 

Parasyk kiek tas meistras is taves pinigu paprase uz si sunku ir labai atsakinga darba?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gera meistra radai pas kuri toks milziniskas pasirinkimas: Vista ir XP, patyliu as apie tokius meistrus...

 

Geriau pats pabandytum is torentu parsisiust Win7 arba ta pati WinXP SP3, po to per BIOS pasidaryt 1 boot device CD/DVD ir uzkraut windoziu setupa, o po to skaityk kas parasyta ir spausk next, next, tai nors pats ismoksi windozes instaliuot, kas neaisku cia forume pasiklaustum...

 

Parasyk kiek tas meistras is taves pinigu paprase uz si sunku ir labai atsakinga darba?

gal zmogus eina per pazystamus kurie pajims ne 100lt o 50lt. ir tu busi isitikines kad tau zoliu i pc neprides ir tikraj geraj veiks. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip win 7 labai paprasta įsirašyt, aišku su xp sunkiau bet win 7 lyg kokią programą, tas pats ir vista aišku bet ji š****, ir tai sakau ne dėl to kad pas mane lagina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir svarbiausia, kad ismoktum naudingu dalyku, nereketu kiekviena karta uzluzus windowsam lekti pas meistra ir moketi jam pinigus, pradziai aisku butu sunku, bet jei moki anglu kalba ir turi atkaklumo ir noro dometis kompiuterijos naujovemis, tai tikrai prasimustum, cia kaip supratau sitam forume beveik visi jau seniai moka tokius dalykus daryti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip win 7 labai paprasta įsirašyt, aišku su xp sunkiau bet win 7 lyg kokią programą, tas pats ir vista aišku bet ji š****, ir tai sakau ne dėl to kad pas mane lagina.

taj geraj nori pasakit kad pas ciuveli 4gb of ram 500gb hdd tai jam lagins tu klisti.

mano draugas turi 4gb of ram 320gb hdd ir su vista jam nelagina net kaip pas ji free space 50gb is 320 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada rasykis windows 7 ultimate 64bit.

nes xp kaip ir nebeapsimoka nes matys tik 3gb ram. plius w7 sukasi beveik tokiu paciu greiciu kaip xp.

Taigi Windows XP 64-bit irgi yra, bet šiaip jei PC naujas ir geras, tai ir pats siųlau Windows 7. Pats XP naudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taj geraj nori pasakit kad pas ciuveli 4gb of ram 500gb hdd tai jam lagins tu klisti.

mano draugas turi 4gb of ram 320gb hdd ir su vista jam nelagina net kaip pas ji free space 50gb is 320 :)

Nu šiaip aš kalbėjau apie save, pas mane lagintų vista. Bet draugelis turėjo vista nelagino, bet muziką susitvarko pagal save, po kiek laiko vista savaip padarius, win 7 to nedaro ir išvis per daug vista ima nors nieko gero iš tos ram atminties ir nepadaro. Plius su ta vieta draugas turi 1TB hardą ir jau 200free space :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.