viskis

XBOX wireless adapter

Rekomenduojami pranešimai

Kas naudoja Wireless adapteri, kokie jusu atsiliepimai butu apie ji? As naudoju sy adapteri, bet tikrai nesu patenkintas juo, routeris stovi uz penkiu metru kitam kambary, o interneta vos gaudo, pastoviai luzineja. Internetas skynet uz 50lt tas :nono:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat galvoju pirkti wireless adapter'i ,nes pas mane routeris stovi antrame aukste,o boxas pirmame namu aukste(prie gero tv hd) ir as galvojau pirkti adapteri ,nes per xbl noriu zaisti ,bet ar verta? ar gaudys man jis normaliai interneta? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jau geriau routeri nusipirkt, panasi kaina ar net pigiau.
nelabai suprantu as sita dalyka. tipo pirkt antra ruteri ir statyt ji prie boxo ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

30X pigiau butu nusipirkt kiek reik laido ir pravest aplinkui arba pragrezt skyle tiesiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

30X pigiau butu nusipirkt kiek reik laido ir pravest aplinkui arba pragrezt skyle tiesiai.

jo butent delto ir idejau savo i ebay'u :) uz 1centa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane vat dabar yra kabelis per visus namus. tai gudriai iskaisiotas ir matosi tik prie PC ir prie xboxo. aisku man nuskilo kad namie remontas buvo tai viskas uzsislepe :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.