scalman

Ar Tonelico III Qoga: Knell of Ar Ciel

Rekomenduojami pranešimai

 

Leaked Famitsu scans reveal Ar Tonelico 3: Sekai Shuuen no Hikigane wa Shoujo no Uta ga Hajiku is on its way to PlayStation 3 on January 28 of 2010.

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

-Main characters: Aoto is the dude, Blond haired Revyateil is Saki,

and the other one is Finnel.

 

-A new feature for the Dive system is that each Revyateil has another

personality hidden inside of them, and can change into that Other

Person somehow, altering their appearance, personality and abilities.

(shown on the third page of the scans).

 

-The battle system incorporates a new system called RAH, that involves

the background music somehow.

 

-Two locations are mentioned: Blue Valley Village and Clastania.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

niekas nezino ka cia raso todel tik pasigrozim picais :rolleyes:

 

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

 

 

 

 

garso takelis awesome !! :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Worried that Ar Tonelico Qoga was going to abandon the series’ longstanding staples of suggestive jokes and tantalizing teases? Don’t be. If anything, Qoga takes it even farther than the first two games — far enough, in fact, to score a “Mature” rating from the U.S. games rating board, the ESRB.

 

Ar Tonelico Qoga doesn’t have a finalized release date yet, but Gamefly have it listed for a March release. Meanwhile, Europe are getting Ar Tonelico Qoga on March 25th. We’ll keep you posted as we learn more of the game in the weeks to come.

taigi zaidimas gavo Mature ratinga, bei iseina jau greit. :) o muzika tai nera zodziu.. :) ta Hymmnos kalba tikrai idomi ir skamba labai graziai dainos.

 

o prie M rating prisideda aisku tokie vaizdeliai

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stiprus dialogai....berniukas saukia mergaite vardu..Sucky ..ok neveltui n17 :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm..

Atrodo įdomiai.

Tik ar būtina reikėjo padaryti visišką haremą?

Man aišku tų merginų skaičiaus niekad nebus per daug, bet ar sunku buvo bet vieną kitą male charackterį įdėti? Vis gaunasi šioks toks kontrastas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmm..

Atrodo įdomiai.

Tik ar būtina reikėjo padaryti visišką haremą?

Man aišku tų merginų skaičiaus niekad nebus per daug, bet ar sunku buvo bet vieną kitą male charackterį įdėti? Vis gaunasi šioks toks kontrastas..

o kodel blogai haremas? cool :D , svarbu garso takelis virsunej, dar transformacijos visu tokios sexy. gaila kad dazniausia jei JAP versija tai tik jap,jei ENG tai kitu pasirinkimu nebuna. gal man visai nesinori ENG igarsinimo klausyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel blogai haremas? cool -_- , svarbu garso takelis virsunej, dar transformacijos visu tokios sexy. gaila kad dazniausia jei JAP versija tai tik jap,jei ENG tai kitu pasirinkimu nebuna. gal man visai nesinori ENG igarsinimo klausyt.

Prieš tai buvę visi Ar Tonelico turėjo opciją nusistatyti japoniškus balsus, tad nemanau, kad ši neturės.

O haremas nėra blogai, tik tai paprasčiausiai nuteikia nuo pagrindinės istorijos visiškai. Man patinka Ar Tonelico pasaulis, patinka muzika ir visa kita, bet jei per daug "boob bouncing" bus tai tikrai niekas nepamatys šios visatos grožio. Dauguma pirkimų bus tik dėl tų tavo minimų "sexy transformacijų".

Aš nesiskundžiu charakteriais, jų kaita tikrai didelė, tik bijau, kad gali susidaryti betkokia ecchi makalynė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.