T-N-Z

Problema su rezoliucija

Rekomenduojami pranešimai

Tai va turiu 26' bravia telika , hdmi kabeli bei ps3 slim

Dabar zaidziant matos nedideliai kvadratukai

Kai eini i tuos display nustatymus yra 576 , 720 bei 1020p , meginant nustatinet kad viska automatiskai nustatytu , padaro man 1020p bet tv nera toks didelis tad naudoju 576 , beje kurio neina nuzymet , kai zaidima paleidi tv irgi i 576 pasileidzia , is tolo i tv ziurint atrodo normaliai viskas , bet is arti pilna kvadratuku , imanoma sia problema isprest kaipnors ? Meginau reset vistiek tas pats

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk manual ir 1080p pasirink

na kad jau 720 nelabai pilna vaizda rodo , 1080p turbut isvis 1/4 dalies rodys kokio zaidimo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kad jau 720 nelabai pilna vaizda rodo , 1080p turbut isvis 1/4 dalies rodys kokio zaidimo :book:

Telikas palaikys 1080p ir tu matysi visa vaizda. Tiesiog yra vienas dalykas iejimas ir kitas atvaizdavimas. Mano monitorius 19 coliu palaiko 1080p iejima bet atvaizduoja visa vaizda taip, kaip sugeba (aisku nieko jis nenukerpa jokiu vaizdu). Patariu pazymeti 720p ir 1080p. Nes kaikurie zaidimai tik 720p palaiko o kiti gali ir 1080p. IR tiesiog zaidimas automatiskai pasirinks kokia rezoliucija rodyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zymek 720p ir nesuk galvos. ant 26 coliu skirtumo tarp 720p ir 1080p nepajausi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusistaciau 1080p , kaskur skaiciau kad palaikytu reik 32' teliko , na bet nusistaciau , ir man to pilno vaizdo nerode , nes pamirsau ant tv nustatyt wide , buvo smart :) Dabar viskas gerai veikia :) , nes ziauriai 2k10 atrode per 3pts contest , kaip koks dos zaidimas , veidai kvadraciukai :)

 

thanks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.