dinamitasas

uzluza,pastringa pc kai zaidziu left 4 dead kuriam laikui

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki turiu tokia beda.Kai zaidziu left 4 dead kokia 20-30 min. pastringa arba uzlusta (nieko nevyksta,neveikia komandos) zaidziu,bet kartai taip uznervina ,kad jau nebegaliu normaliai pazaisti.Mano vaizdo plokstei tik puse metu nvidia geforce 8600 gt 512mb,ram 2 gb win xp sp 3 ,dvieju branduoliu intel-core-duo 2.5 ghz.

P.S. man stringa neta,kartais kai kraunasi,per campaing.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut pas tave perkaista vaizdo plokste, kai zaidi zaidima ir viskas uztringa, pele nebejuda, paziurek, gal uztrigo vaizduskes radiatorius, dar per draiverius buna galima temperatura vaizduskes paziuret, paziurek pries zaisdamas vaizduskes temperatura, pazaisk kokia desimt minuciu ir tada paziurek kiek pakilo, gali buti, kad vaizduske brokuota ir jei dar galioja garantinis turetum ja pasikeisti...

 

Buna tokiu programeliu, kurios irgi rodo vaizduskes ir proco temperatura, nes panasiai buna kai ir procesorius perkaista, analogiskai stebek ir proco temperatura, ten buna tokios nemokamos programeles kaip CPU-Z, WCPU, CPUID, CPUSpy, CBID...

 

Del vaizduskes programeliu nueik i http://www.guru3d.com/, ten kur downloads yra tokia programele RivaTuner, GPU-Z ir kitu dalyku, su jais pabandyk vaizduske pratestuot...

Redagavo Neziniukasne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškart prie vaizdo plokštės neprikibkit, nes problemos ir su žaidimu gali būti. Man rodos freono vamzdeliai ant jo vaizdo plokštės, perkaisti nelabai gali, nebent overclocked.

Redagavo SilentMove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia tiksliai nepasakysi, ziurek kokia temperatura ant salto kompo ir pazaidus koki nors galinga zaidima, na virs 70C laipsniu tai jau didele temperatura, bet as cia ne ekspertas, as tai ziuriu pridedamas pirstus prie cipo arba radiatoriaus kiek galima arciau cipo (ant proco tai lengva radiatoriu priliest) ir jei pirstai svyla, tai jau tada skaitau, kad karsta, na jauciasi, kad labai ikaites radiatorius...

 

Arba priliesk radiatoriu tada kai kompas uzlusta matysi tuo momentu ar labai jis karstas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu tokia beda.Kai zaidziu left 4 dead kokia 20-30 min. pastringa arba uzlusta (nieko nevyksta,neveikia komandos) zaidziu,bet kartai taip uznervina ,kad jau nebegaliu normaliai pazaisti.Mano vaizdo plokstei tik puse metu nvidia geforce 8600 gt 512mb,ram 2 gb win xp sp 3 ,dvieju branduoliu intel-core-duo 2.5 ghz.

P.S. man stringa neta,kartais kai kraunasi,per campaing.

Jei tai iš tikro perkaitimas tai reikia pakeisti termo pastą, o šiaip pabandyk perinstaliuoti žaidimą, arba jei nepadės windows, gali būti programiškas gedimas. Jei perrašius windows vistiek problemų kils tada keisk termo pastą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku

 

mano vaizdo plokstes vidutine temperatura(kai zaidziu) apie 75 C.Tai man reikia jau keisti termo pasta,o is kur ji man gauti ir kokie yra geri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tas pats man tik mano senesne korta x1300 asus ati radeonas ventikas stovi, bet del dulkiu siaip buna kad kaikurie (tingiu valyt) uzkaitus vaizdo plokstei man padaro linksmu liniju mozaika po ekrana (tas pats kai perdega vaizdo plokste buna - tai is to sprendziama kad uzkaista) ir po rr darymo ta paty rodo reik isjungt pc ir vel injungt. bet vat susireguliavau nustatymus geime, maziau srebia, maziau kaista nzn kaip (vaizdaskes nebe overclockinu), tai ore. pabandyk ir tu numest, o siaip ziurek tempus, kaip dirba su kitais, bandyk pravalyt dulkes, arba pasta pakeisk..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.