gamefun

ps2 fat pasibaige lazeris

Rekomenduojami pranešimai

sweiki turiu ps2 fat neskaito kompaktu man idomu ar yra dar is jo kokios naudos pirkti lazeri man per brangu ar imano kaip nors paleisti zaidimus per usb ar gal kaip nors prie pc prisijungt ir is jo zaidimus skaityt tai va vilciu mazai bet gal yra kas nors isradingas ir galetu ka pasiulyti ios anksto aciu uz betkoke informacija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali isideti harda i ps2 ir taip zaist zaidimus. seip galetum forume apie tai paieskot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai i toki PS2 susiinstaliavau MC Boot programa, kur is atminties koteles uzkrauna visas programas ir su SMS playeriu ziuriu filmus per USB rakta, o hardas irgi pinigus kainuoja, as tai ruosiusi parsisiust lazeri is Ebay uz koki 50-70 Lt ir pats isideti, nemanau, kad cia labai dideli pinigai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai i toki PS2 susiinstaliavau MC Boot programa, kur is atminties koteles uzkrauna visas programas ir su SMS playeriu ziuriu filmus per USB rakta, o hardas irgi pinigus kainuoja, as tai ruosiusi parsisiust lazeri is Ebay uz koki 50-70 Lt ir pats isideti, nemanau, kad cia labai dideli pinigai...

O kaip tu idiegiai ta programa kiek pamenu rejkia is kompakto leisti. Bandziau ivairiausius variantus siaip siule harda bet paskaiciavau viskas apie 100lt kainuos visas malonumas tai nemanau kad apsimoka :/ Siaip as i ji nenoriu daugiau 50 lt investuot tai turbut pasidesiu ji spinton ir ieskosiu naujasnio nebrangiai P.S. aciu uz pagalba :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane nenuskaito DVD, bet CD dar nuskaito, tai as pasidariau toki boot cd ir per ji susiinstalinau, na o gal tau pigiau butu nauja lazeri parsisiust ir paciam isidet, negu pirkti kita deveta PS2?

Redagavo Neziniukasne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki turiu ps2 fat neskaito kompaktu man idomu ar yra dar is jo kokios naudos pirkti lazeri man per brangu ar imano kaip nors paleisti zaidimus per usb ar gal kaip nors prie pc prisijungt ir is jo zaidimus skaityt tai va vilciu mazai bet gal yra kas nors isradingas ir galetu ka pasiulyti ios anksto aciu uz betkoke informacija :thumbsup4:

o tai lazerio nenori dar panaudot pasukes kelis varztukus,sukeles itampa. ir dar tikrai kazkiek laiko patemps jisai.

http://www.geocities.com/djyayo/faq4.html

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.