lce

del video kelimo

Rekomenduojami pranešimai

kas gali but kai i psp ikeliu video man o kai ziuriu per psp man jo rodo kad nera?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia kelti ne į tą video foldery kur yra ISO papkėj o į paty psp, na kai prijungi psp prie pc ir išmeta tą aplanką, kur yra PSP, MUSIC ir kiti aplankai, tai ten yra dar toks VIDEO aplankas. Ten kelk. Aš ir buvau sumaišęs, į ta VIDEO kur ISO aplanke bandžiau įkelt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano kelias i video foldery eina taip G:\PSP\VIDEO o kitu video folderiu nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano kelias i video foldery eina taip G:\PSP\VIDEO o kitu video folderiu nera

cia su tuo spec PSP video converteriu konvertavai PSPVC ? ar su siaip converteriu i mp4. be to kiek pamenu tas VIDEO katalogas yra tiesiai pagr psp medi o ne PSP/VIDEO .visi video tikrai eina kuo puikiausiai jei teisingai sukonvertuoti ir i tinkama vieta i kelti,taigi cia jau tik tavo klaidos pacio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra du aplankai video psp:

 

X:\video

X:\MP_ROOT\100MNV01

 

patarciau kovertuoti su "ultra psp movie converter" "PSPVC" arba dar yra kazkoks xilisoft coverteris kuris neblogai dirba ir vienu metu du video gali konvertint. tada jeigu metiesi tarkim kelias serijas serialo gali bandyti xilisoft, o siep man geriausias ultra converteris tas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai jo. yra kaip ir sakom iskarto i PSP iejus vienas ir dar vienas giliau uzgrustas. virsuj mano poste parasyta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susikurk x:/Video (root'e) ir pabandyk gi nepabandzius nieko nebus, tau stebuklingo atsakymo nepasakys kuri viena pabandzius iseis ;] siaip ant pusbrolio psp keldavom i papkes roote MUSIC VIDEO ir viskas ore veikdavo ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nejau dar reikia instrukciju kur rast PSP video folderi. is kart pagr medi ten kur is pradziu ieini, didelem raidem buna VIDEO,jame nieko daugiau nera ,jokiu kitu katalogu ,ten meti ir viskas. convertuot geriausia su PSPVC

jei no nera performatuokit korta,jei dar nera reiskia neturit gal cfw arba kokia sena versija naudojat,tada galima paciam susikurt,jeigu jau tikrai nera

tas converters padaro 2 failus,viena video,kita kaip image,tai abu juos ir meti i ta video kataloga,ir viskas.konvertuoja is visu formatu,.mkv taip pat taigi tas labai gerai...jei .mkv video buna du keliais subais arba nori pats subus uzsidet gali parinkt pries konvertuojant,ir turesi subtitrus kokius nori.

 

su orgais fw video kelti reikia i MP_ROOT / 100MNV01 kataloga, ir abu failai turi prasidet raidem M4V...ir turi but 5 skaciai pvz . M4V12345.MP4 ir M4V12345.THM ,sitaip pervardinus video failus ,jie eina.kitaip ne.bet cia tik "orgam" ir senom cfw atrodo jos irgi neturejo VIDEO katalogo.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.