Drummer

Elite ar Super Elite ? Kodėl ?

Rekomenduojami pranešimai

Kuris iš jų yra geresnis ar jie visiškai tokie patys.. Parašykite skirtumus ir privalumus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai pat imtau super elite

ir ka tu tam hdd laikysi?;) 60gb gerai,120gb per akis 99%, 250gb beveik niekam nereikalinga,pasigyrimui gal

[nebent leistu hd filmus i ji isikelti ir tai nlb.pats filmam turiu atskira pc su 160gb hardu,bet daugiau 70gb neisnaudoju,nes paziurejes filmus juos istrinu.]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir ka tu tam hdd laikysi?;) 60gb gerai,120gb per akis 99%, 250gb beveik niekam nereikalinga,pasigyrimui gal

[nebent leistu hd filmus i ji isikelti ir tai nlb.pats filmam turiu atskira pc su 160gb hardu,bet daugiau 70gb neisnaudoju,nes paziurejes filmus juos istrinu.]

Na jai taupai lazeri ir visus game laikai hdd tai 120 neatrodo toks didelis

Ne į temą

pc turiu 640 gb ir galvoju dar 1tb nusipirk nes man maža mėgstu kaupi x360 games
Redagavo Lukrin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jai taupai lazeri ir visus game laikai hdd tai 120 neatrodo toks didelis

Ne į temą

pc turiu 640 gb ir galvoju dar 1tb nusipirk nes man maža mėgstu kaupi x360 games

na jeigu zaidi kiekviena po pusvalandi tai gal,bet bent jau as pereinu nuo pradziu iki galo jei patinka,tai max 2-3 zaidimai irasyti harde buna[live nezaidziu,tai ju laikyt ilgai irasytu tikslo nera],ir naudoju tik kaip zaidimu konsole,o ne multimedijini aparata.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau 120gb elite, nes super elite, pokolkas nenufleshinamas.

Jei nežinai tai geriau nerasyk. Super elite xboxas yra nuflasinamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imčiau Super Elitę ne dėl to kad naudoju daug vietos, bet dėl to kad kainuoja vos 100Litų brangiau... Bet šiaip nesiruošiu pirkt aš :throw:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bent jau su Forza3.

360 consoles without the 2nd-GPU heatsink/heatpipe (like the early Xenon consoles). This European Forza3-pack Xbox 360 Elite has a MFG 2009-08-17, LOT 0942. It seems like Microsoft is now confident enough their HW no longer needs the extra GPU heatsink.

The device also came with an Philips-LiteOn DG16D2S-09C drive which seems unreadable by DOSflash atm ('Invalid Drive Data').

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imčiau Super Elitę ne dėl to kad naudoju daug vietos, bet dėl to kad kainuoja vos 100Litų brangiau... Bet šiaip nesiruošiu pirkt aš :)

 

 

super elites turi didesni HDD

dabar manau tik viena radiatoriu (visi naujesni modeliai turi tik po viena ar tik elites negaliu pasakyti bet statau pinigus uz "visi turi 1)

turi roma is kurio sunkiau isgauti rakta/ji nuflashinti

 

 

kazka tokio esu girdejes. manau daugmaz tiesa. seip jeigu imti tai super elite nera blogas dalykas. netureciau xboxo gal ir susigundyciau tokiu daigtu tik ne forza edition o COD4: MW2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl ne Forza, o MW ? :D Čia dėl žaidimo ar dėl radijatoriaus ? išties tas MW edition man nepatinka, nes skinas bjaurus pačio x'o.. Forza tiesiog paprastas juodas :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.