cepa

Ar apsimoka parduoti PS2? Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norėčiau kad padėtumėte man apsispręsti. Tai va nuvežiau savo ps2 taisyt, man pasakė jog sugedo lazeris ir kaina apie 200lt . Tai ar man apsimoka remontuoti senuką ps2, arba dasidet pinigų ir nupirkt kokią kitą konsolę?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del lazerio tai jus visi nespankit kazkur3-4 turejau ps2 slim ne karto nieko nereijo taisyti keisti tai patys patilekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as noreciau paklaust ka man daryt su savo senuku PS2 netchipuotu ir dar lazeris liktaj biski pagedes? as noriu kad imtu zaidus neoriginalius, nes turejau tik 5 zaidus ir wisu kompaktai susiware. kas daryt ir kiek viskas kainuotu?

:):)

Redagavo mantotokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as noreciau paklaust ka man daryt su savo senuku PS2 netchipuotu ir dar lazeris liktaj biski pagedes? as noriu kad imtu zaidus neoriginalius, nes turejau tik 5 zaidus ir wisu kompaktai susiware. kas daryt ir kiek viskas kainuotu?

;);)

na man atrodo sheip reiketu chipint ir kaina imkim apie 150 lt (bent jau girdejau kad tokia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cha jeigu pagedes lazeris tai jo keitimas dar tiek pat.

jeigu restauruotas arba naudotas tai pigiau turetu but gal?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mantotokas, neapsimoka remontuot. Maciau skelbimuose gera pasiulima, atrodo Powka'os. Tau remontas atsieis mazdaug kaip padevetas geras ps2..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taj dvejus turiu. abu nechipuoti wieno lazeris biski stringa o kitas tj weikia tik kad sakau as tik originalius game galiu lost kurie jau pas mane susibraize. o nauju tj pirkt neapsimoka. tai ar galima man tarkim wiena atiduot uz tj kad man kita nuchipuotu ir jei lazeris issiderines kad pataisytu? ar imanoma taip?

Redagavo mantotokas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenorėjau kurti naujos temos.

 

Turiu klausimą. Ar kas nors čipuoja PS2 Panevėžy? Skubiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau jusu paklausti ar vis dar verta pirkti ps2 nes kiek girdejau kiti sako, kad jis jau "mirsta" ar tai tiesa?

 

Kokios kainos dabar eina prekyboje nauju ps2 ir naudotu? Ir ar verta pirkti naudota?

 

Ar jis istiesu labai greitai sugenda nes kiek skaiciau forume yra labai daug temu, kad sugedo lazeris ir panasiai?

 

Is anksto dekui uz atsakymus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkti verta. naudoto kaina apie 300-400lt naujo 550lt. per 4metus man dar neikart net perkaites nebuvo, puikiai veikia. jei ir numirs ps2 jam zaidimu sukurta tiek kad dar 20metu bus ka zaist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku apsimoka dar vis gera konsole o lazerio gyvenimas priklauso nuo kokiu cd\dvd naudosi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.