Eiviokas

Logitech bluetooth klaviatura

Rekomenduojami pranešimai

Taigi istiko tokia problema ,kasko nenori man veikti keybordo raides ir skaiciai visi kiti mygtukai tokie hotkeys vadinami veikia puikiai turiu omenyje tuos kur greitieji mygtukai paleisti winamp ar dar ka,gal zinote kaip spresti sia problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi istiko tokia problema ,kasko nenori man veikti keybordo raides ir skaiciai visi kiti mygtukai tokie hotkeys vadinami veikia puikiai turiu omenyje tuos kur greitieji mygtukai paleisti winamp ar dar ka,gal zinote kaip spresti sia problema?

baterijos geros ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kompe nenustatei tu mygtuku. Jug nemanau jog ten viskas automatiskai. Bisky per klaviaturos draiveriu nustatymus pereik ir rasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kompe nenustatei tu mygtuku. Jug nemanau jog ten viskas automatiskai. Bisky per klaviaturos draiveriu nustatymus pereik ir rasi.

kad esme tame jie automatiskai anksciau nusitatydavo,man net logitech keybord and mouse setingsuos nera parodyta skiilties kad keybord setings nustatyti,priesingai kaip mouse settings yra :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buna ir man kartais toki prikolai bet as paspaudziu tokiam kaip cia pavadint adapteri reset kad pernauja viska prijungtu ir tada viskas normaliai buna :innocent: jei pas tave kazkas panasaus yra pabandyk :D

P.s kokia klava pas tave pilna pavadinima?

Redagavo Klubas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.