Rekomenduojami pranešimai

Dead Space 2 - Horror & Action Featurette - PS3 Xbox360

Dead Space 2 - Multiplayer Featurette - PS3 Xbox360

Dead Space 2 Evolution of Isaac Featurette

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dead Space 2 demo arriving Dec 21st

 

EA has announced eager fans will be able to get their hands on a demo of the upcoming horror action game Dead Space 2 later this month.

 

Hitting Xbox Live on December 21st and the day after on PlayStation Network, EA says the demo will allow players to explore the Church of Unitology before taking it to the Necromorph in a 'gruesome, unforgiving battle'.

 

"The holidays are a great time to enjoy all forms of entertainment, and we can't wait to give horror and action adventure gamers a taste of what awaits them in Dead Space 2," said Steve Papoutsis, Executive Producer of the Dead Space franchise. "Releasing the demo five weeks before launch will not only re-connect players with our hero Isaac Clarke, but will also give them the opportunity to experience firsthand various jaw-dropping scenarios. It's gonna be awesome."

 

Mark it in your calendars. The Dead Space 2 demo will drop on December 21st.

 

Dead Space 2 will launch on Xbox 360, PlayStation 3 and PC on January 28th 2011.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Happy Holidays :yes:

 

Pries Dead Space 2 isejima reiks butinai prisiminti ir pereit pirmaja istorija ir tada megint pereit ir naujaja :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

demo labai gerai pradeda ten viska papasakoja ir pan, bet ant normal miriau ant pirmu draugeliu uzsiroves. dar galvojau normal bus easy. matyt kazkakip kitaip lost reikia. nes soviniu labai mazai.ir jie baigiasi.geras geimas laukia.daug maz tas pats kas ir pirmoj dali buvo,bent jau demo losdamas jautiesi lygiai taip pat.o kas patobulinta tai aisku gerai ,bet idomumas yra vistiek. nes reikia islinkti gyvam kazkaip.viena suvis nulekia galva ,tada stengiesi nukalt kojas o tada priejas smashini su koja. na bent jau taip turetu veikt su dauguma,bet man nesuveike. na ir senai jau losiau DS1 tai reikia cia priprast prie valdymo bei kaip ir ka saudyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau yra Dead Space 2 demo Xbox-Sky trakeryje (Xbox360 versija aišku). Idėjau ir į LM 5-ą zoną tiem kas neturi galimybės ar tiesiog greičiau taip. Enjoy :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimas tai toks nerealus. OMG, neturiu zodziu tiesiog. Grafika nereali, kolkas losiu ant SD (sulauziau HDMI laida), bet vistiek grafika blowed my balls away. Gameplay nerealus, viskas labai tiksliai. Labai patiko tie jo prisiminai, primena Manhunt. Kas nepatiko, tai kad reikia pristumbint priesa, kad gautum itema. Flying'as nerealus irgi. Vienu zodziu rasysiuos ta pacia diena kai iseis. reiks eit pirkt ir laikyt diska vien jam. Jei kas nebandet DEMO, tai greit einat!!!

P.S. Normal tai tik 2 is 5 sunkumu. OMG, kaip laukiu Hard Core!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziureti jei neturite galimybes sulosti Demo :)

Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas paskutiniu metu esat zaide gera survival horror ? Man tai Dead Space labiau shooter'is nei siaubakas , na negasdina jisai , nera itampos , bejegiskumo. Cia aisku tik mano nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas paskutiniu metu esat zaide gera survival horror ? Man tai Dead Space labiau shooter'is nei siaubakas , na negasdina jisai , nera itampos , bejegiskumo. Cia aisku tik mano nuomone.

as ta pati sakiau apie DS1,na pagazdindavo retkarciais ta nezinomybe zaidime,bet survival yra isnykes... dabar DS2 demo losiau su TB ausinem,tai visai kitas zaidimo pojutis,na tikrai kruptelejau pora kartu kai issoka ir riaumoja monstras tiesiai i ausi :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas paskutiniu metu esat zaide gera survival horror ? Man tai Dead Space labiau shooter'is nei siaubakas , na negasdina jisai , nera itampos , bejegiskumo. Cia aisku tik mano nuomone.

pabandyk ant insane sunkumo palost, dar ir koks survival pasidaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas paskutiniu metu esat zaide gera survival horror ? Man tai Dead Space labiau shooter'is nei siaubakas , na negasdina jisai , nera itampos , bejegiskumo. Cia aisku tik mano nuomone.

kad nebera tu sirvivor horroru jau. o DS2 nei DS1 nera surivor horror.tai tiesiog geras action su horror aplinkom bei priesais,bet islikimo nera nes tu turi tike ginklu kad gali ten bet kas isnesiot i gabalus. ir esme net ne sudetingumo lygi kaip kazkas sake. suprantama kad tampa labai sunku tada is gyvent,bet vistiek nera kito kelio tik juos istaskyt,ta parasme tu negali pasislept,negali pabegt. bet gal siais laikais nereikia jau tu old school survivioru kokie dar vis kuriami ant Wii, na bent jau FF4 buvo.SH tas naujas man nesizaide visai irgi. nebera krc tokiu surivor kai skaiciuoji kiekviena kulka nes zinai kad negausi tu kulku is nusauto monstro, idomu is kur ten jos krenta is ju pastoviai.. :) tipo kai su koja susmashini tada is jo viduriu iskrenta soviniu ?...im lost here.. :) arba pasenau ir nebemoku losti matyt situ naujo tipo horroru jau. nes DS1 man niekaip nelipo irgi kad ir kiek kartu as ji meginau, ir ant easy ir visaip losiau. jeigu losi ant easy tai nemirsti bet tada kur nors nzn uztringu siaip.

vat jei tu butum merga ir neturetum ginklu ,o galvotum kaip cia isgyvent be ju.na gal kokia lenta rastum ir gintumeis su ja. buttum kokia 14 metu paaugle. toj pacioj aplinkoj su tais paciais priesais.ir veide matytusi tikra baime. rankos drebetu,ieskotum kur cia pasislepti kad atgauti kvapa. va tada butu tikras survivor horror. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie koki sh tu kalbi ? Shattered memories? Man tai jis buvo labai geras tikras survival game ,nes ten tik begt ir galedavai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.