Summer

X360 is 20gb hdd failu perkelimas i 120 gb hdd

Rekomenduojami pranešimai

norejau pasakyti ar galima taip padaryti ikisu 20gb - x360 hdd i mano hdd case persikopijuoju failus is to hdd i pc,poto ikisu nauja 120gb hdd i hdd case ir is pc sukisu tuos failus i ji?Tikuosi supratai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na supratau kitaip, bet su šitu tool galimas ir toks variantas kiek žinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na supratau kitaip, bet su šitu tool galimas ir toks variantas kiek žinau.

manau turetu but galima, patarciau naudot kokia nors hdd klonavimo proga, tai reiskia kad kel sector by sector tai realu kad viskas veiks. acronis trueimage patarciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na supratau kitaip, bet su šitu tool galimas ir toks variantas kiek žinau.

o be sio tool galima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o be sio tool galima?

 

kad ir persikelsi info i nauja hdd, bet jei hdd bus padarytas o ne originalus vistiek tau ji uzbokuos ir jis tau neveiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas nesupratot as klausiu sito-ar galima is 20gb x360 hdd prijungus per paprasta hdd dekla ikelti seivus ir profilius i pc, o poto i 120gb x360 hdd ikelti tuos seivus ir profilius naudojant paprasta hdd dekla.Tikuosi dabar supratot :) :)

P.S jei galima tai paaiskinkit kaip.

P.S.S abu hdd orginalus.

Redagavo Summer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kas nesupratot as klausiu sito-ar galima is 20gb x360 hdd prijungus per paprasta hdd dekla ikelti seivus ir profilius i pc, o poto i 120gb x360 hdd ikelti tuos seivus ir profilius naudojant paprasta hdd dekla.Tikuosi dabar supratot :):)

P.S jei galima tai paaiskinkit kaip.

P.S.S abu hdd orginalus.

 

galima, issardyk bu, pasijunk per SATA jungti prie pc ir nukopijuok viska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galima, issardyk bu, pasijunk per SATA jungti prie pc ir nukopijuok viska.

isiardziau prisijungiau prie pc 20gb diska bet man jo nerodo pc rodo tik kad draiverius turi.

P.S jungiau per 3.5 hdd dekla.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isiardziau prisijungiau prie pc 20gb diska bet man jo nerodo pc rodo tik kad draiverius turi.

P.S jungiau per 3.5 hdd dekla.

 

siaip apkalbtas sitas klausimas jau forume, o jei nerasi sios temos tai pabandyk issigooglint.

man keista kaip cia kiti hackeriai xboxu fixntojai tau neatrase ir neatsake TIKSLIAI i si klausima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip apkalbtas sitas klausimas jau forume, o jei nerasi sios temos tai pabandyk issigooglint.

man keista kaip cia kiti hackeriai xboxu fixntojai tau neatrase ir neatsake TIKSLIAI i si klausima.

Dabar susiduriau su dar viena problema cie yra gidas kriame parasyta kaip persikelti is 20gb i 120gb hdd failus va nuoroda http://www.playmanija.net/xbox-360/p2003_a...03_glossaryid/5 dariau pagal sita gida bet man kaskodel nesigauna kai irasau failus i 120gb hdd ju neskaito ir rodo kad vietos liko 10gb nors turetu likti apie 100gb. gal kas galit padeti ir pasakyti del ko man nepersikelia failai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas pades? Labai prasau :);) ;) ;)

Ne nu.......Ot padedantis forumas gaila vienintelis lietuvoi tokia tema.Tiek x360 zinovu cia o niekas negali padeti.Ar sunku?

Redagavo Summer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.